Beko BDFN26640XC


Maximálna hlučnosť: 44 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Cena 499,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Beko BDFN26640XC v nerezovom prevedení Pearl Inox v energetickej triede C umyje 16 súprav riadu pri spotrebe 9,5 l vody na cyklus. Vybavená systémom HygieneIntense, príborovou zásuvkou, senzorom čistoty vody, automatickým otváraním dverí na konci sušenia, umývacím ramenom CornerIntense a invertorovým motorom ProSmart.

Šetrné umývanie

Praktická voľne stojaca umývačka riadu Beko BDFN26640XC bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka špeciálnemu dolnému ramenu na umývanie v rohoch CornerIntense. Rameno je navrhnuté tak, aby pri umývaní dočiahlo do všetkých kútov umývačky. Riad sa umyje omnoho lepšie, nech už je umiestnený kdekoľvek, a v rohoch umývačky nezostanú nečistoty.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôh. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Príborová priehradka

V príborovej priehradke s vlastným sprchovaním sa príbory a drobné veci umyjú lepšie. Navyše uvoľní priestor v spodnom koši.

HygieneIntense

Program HygieneIntense dokáže horúcou vodou a parou odstrániť nečistoty a 99,99 % vírusov a baktérií. V jednom kroku tak riad umyje, vydezinfikuje a zanechá ho hygienicky čistý.

Fast+

Ak sa ponáhľate, skráťte si zvolený program. Funkcia Fast + dokáže zrýchliť umývací program až trojnásobne.

Jednoduché umývanie plechov

Umývačka riadu Beko BDFN26640XC je vybavená praktickými držiakmi TrayWash. Vďaka týmto držiakom môžete pohodlne umývať až 3 plechy na pečenie súčasne.

ProSmart Invertorový motor

Umývačky s ProSmart invertorovým motorom majú tichší chod, sú úspornejšie a majú dlhšiu životnosť.

Automatické otvorenie dverí

Automatické otvorenie dverí SelfDry umožňuje uniknutie prebytočnej vlhkosti z priestoru umývačky po skončení programu. Vďaka tomu je riad skôr suchý a je pripravený na uloženie.

Ilustračný obrázok

 

Quick&Shine program

Rýchly program umývačky Beko je plnohodnotný program, ktorý riad umyje aj usuší do 1 hodiny.

  • 6 programov: Auto program, Intensive 70, Eco 50, Delicate 40, Quick&Shine, Mini 30

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko BDFN26640XC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené