Beko BHCB61632XH


Komínový digestor, Maximálny výkon odsávania: 599 m3, Maximálna hlučnosť: 67 dB, Trieda energetickej účinnosti: C, Materiál: Nerez, Celková spotreba: 90,1 kWh, Počet rýchlostí: 3, Výška: 36,5 cm, Šírka: 59,6 cm, Hĺbka: 38,6 cm. Viac info


Cena 227,99 €

Zľava 19 % z predchádzajúcej ceny: 279,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,56 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Beko BHCB61632XH v nerezovom prevedení s možnosťou odsávania s odťahom alebo recirkuláciou. Ponúka 3 rýchlosti odsávania s maximálnym výkonom 599 m³/h. Maximálna hlučnosť odsávania dosahuje 67 dB.

Beko BHCB61632XH

Štýlový digestor Beko BHCB61632XH v nerezovom prevedení je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 599 m³/h pri hlučnosti 67 dB. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. 

Recirkulácia 

Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter UF-31.

Jasné osvetlenie

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Disponuje LED svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie pokrmov. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie.

Jednoduché čistenie 

Udržba tukových filtrov nebola ešte jednoduchšia. Stačí ich vložiť do umývačky riadu a zapnuť ju. Už žiadne drhnutie mastnoty. Filtre stačí ľahko vybrať, a násladne po umytí vložiť a zacvaknúť. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 67 dB
Maximálny výkon odsávania 599 m3
Počet rýchlostí 3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko BHCB61632XH

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami