Beko DEN59532XAD


Umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 15 súprav riadu, Spotreba energie: 86 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 43 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 12, Výška: 85 cm, Šírka: 58,9 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 419,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,40 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 42,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart umývačka riadu Beko DEN59532XAD v nerezovej farbe s 3 sprchovými úrovňami +špeciálne dolné rameno pre 15 sád obedových súprav. Umývačka disponuje ProSmart invertorovým motorom s hlučnosťou 43 dB, ochranou proti pretečeniu AquaSafe+ a ponúka aj možnosť ovládania na diaľku cez Wifi. Je vybavená výškovo nastaviteľným košom Acrobat do 3 polôh, automatickým dávkovaním a s možnosťou priamej voľby programu. Umývačka má množstvo funkcií, ako Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, TrayWash - umývanie plechov, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod. Umývačka riadu Beko DEN59532XAD je vybavená 8 umývacími programami, senzorom čistoty vody, ukazovateľmi priebehu programu. Ovládanie je umiestnené zhora. Šírka 60 cm.

Šetrné umývanie

Praktická voľne stojaca smart umývačka riadu Beko DEN59532XAD bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka špeciálnemu dolnému ramenu na umývanie v rohoch CornerActive. Rameno je navrhnuté tak, aby pri umývaní dočiahlo do všetkých kútov umývačky. Riad sa umyje omnoho lepšie, nech už je umiestnený kdekoľvek, a v rohoch umývačky nezostanú nečistoty. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 43 dB a dlhou životnosťou. Umývačku je možné dokonca ovládať na diaľku a sťahovať nové programy cez Wifi.

Nastaviteľné koše

Kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôch. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a taniere. Každá príborová priehradka v umývačkách Beko má svoje vlastné umývacie rameno, aby bolo dosiahnuté vždy dokonalé umytie. Je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí potrebujú čo najviac miesta v spodnom koši. Jej rozmery zároveň umožňujú umývanie vysokých pohárov bez posunutia stredného koša dole a zmenšenia priestoru v spodnom koši.

Invertorový motor

Invertorový motor ProSmart s 10 ročnou zárukou patrí medzi najspoľahlivejšie a najvýkonnejšie motory. Je priamo elektronicky riadený a nepoužíva uhlíky. Dochádza k plynulej priamej regulácii a vďaka tomu dosahuje spotrebič maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie. Môžete si užívať voľné chvíle, zatiaľ čo sa vaša umývačka postará o všetko ostatné.

Komfort pri umývaní

Umývačka Beko DEN59532XAD je vybavená funkciou odloženého štartu, možnosťou umývania polovičnej náplne a funkciou extra sušenia Steam Gloss, vďaka ktorej bude váš riad dokonale suchý a vyleštený. O bezpečnosť sa postará funkcia AquaSafe, ktorá ochráni umývačku pred pretečením. Pri každodennom používaní určite oceníte indikátor soli a leštidla ako aj ukazovateľ priebehu programu. Šírka 60 cm.

Direct Access

Rýchla voľba programov bez preklikávania. Nové ovládanie umývačiek Beko je jednoduché a rýchle. Jednoducho zvolíte program, ktorý chcete spustiť, zaklapnete umývačku a tá sa pustí do práce. 

Auto Dosing

Nezdržujte sa dávkovaním a šetrite. Naplňte zásobník na umývací prostriedok raz za mesiac a o nič viac sa nestarajte. Umývačky Beko s automatickým dávkovaním AutoDose samy vyhodnotia, koľko umývacieho prostriedku na dané umývanie potrebujú. Vy tak ušetríte čas a peniaze, ktoré by inak putovali do odpadu.

  • 8 programov: Auto program, Predumytie, Glass Care 40, Mini 30, Eco 50, Quick & Shine, Intensive 70, Aquaflex + na stiahnutie: Hygiene, DailyWash, SilentWash, InnerClean na čistenie umývačky
  • Funkcia: Polovičná náplň, Fast +, Extra sušenie Steam Gloss, Extra opláchnutie TrayWash - umývanie plechov, Tablety All in one, Odložený štart 0,5 - 24 hod

Návod na použitie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 12
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Beko DEN59532XAD

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Lukáš

24. 7. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dizajn
  • Tichý chod
  • V pohode cena
  • Ziadne

Maximálne spokojny