Beko FSM62320DWS kombinovaný sporák

  • 15 % späť na Nay Extra kartu
  • Akcia

Kombinovaný sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 72 l, Plynová varná doska, 4 varných zón, biela farba, Gril, Výška: 85 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 329,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 49,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

44×

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

44 + nakupů

Zobraziť 44 recenzií

Popis produktu

Kombinovaný sporák Beko FSM62320DWS v bielom prevedení je vybavený multifunkčnou rúrou a plynovou varnou doskou. Plynová doska disponuje 4 horákmi rôzneho výkonu. Varná doska je vybavená skleneným vekom. Ovláda sa pomocou otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním. Multifunkčná rúra má objem 72 litrov. Multifunkčná rúra tohto sporáku zabezpečuje rovnomerný rozptyl tepla po celom objeme a tak bude každé sústo vášho pokrmu rovnako chutné. Stará sa o to ventilátor umiestnený v zadnej časti rúry. V spodnej časti je umiestnený praktický úložný priestor na dôležité príslušenstvo. Spotrebič je zaradený do energetickej triedy A.

 

 

 

Praktický kombinovaný sporák

Kombinovaný sporák Beko FSM62320DW určite oceníte vo vašej kuchyni. Varný panel má 4 horáky. Samozrejmosťou je integrované zapaľovanie v tlačidle pre jednoduché a pohodlné zapálenie horákov. Horáky sú vybavené poistkou proti zhasnutiu plameňa, ktoré zastavia prívod plynu do varnej dosky a zabránia jeho prípadnému úniku. Dvierka sú z vyrobené zo skla a upevnené bez skrutiek pre ľahké čistenie, aby sa mohli dôkladne umyť. Ovládanie sporáka je mechanické prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním horákov. V spodnej časti sporáku je umiestnený praktický výklopný úložný priestor pre skladovanie plechov a iných potrieb, ktoré chcete mať vždy poruke.

  • Výkon - L predný (W): 2900
  • Výkon - P predný (W): 1000
  • Výkon - L zadný (W): 2000
  • Výkon - P zadný (W): 2000

Multifunkčná rúra

Kombinovaný sporák Beko FSM62320DW vám ponúka rúru, ktorá upečie všetko do chrumkava. Jej objem je až 72 litrov a výborne postačí každej kuchárke. Ponúka vám veľké množstvo spôsobov pečenia a ohrevu.

  • rozmrazovanie, statické, statické + ventilátor, teplovzduch, dolné kúrenie, nízkoteplotné gril + ventilátor, gril, 3D pečenie

3D pečenie

Rúra ponúka 3D pečenie - je to nová generácia pečenia, ktoré aktivuje všetky výhrevné telesá pre viacrozmernú prácu. Horné a dolné výhrevné teleso, kruhové výhrevné teleso, v spojení s ventilátorom, rovnomerne distribuuje teplo v celej rúre. Dokonca až tri rôzne pokrmy možno pripraviť bez miešania chutí a pachov.

Gril

Ideálny na grilovanie mäsa, klobás, toastov alebo rýb.

Tradičné pečenie

Horné a dolné výhrevné teleso pracujú v rovnakú dobu. To je ideálne pre pečenie koláčov, mäsa a všetkých pokrmov, pokiaľ chcete získať chrumkavú kôročku.

Horúci vzduch

Kruhové výhrevné teleso a ventilátor rúry ponúkajú optimálny nástroj, ktorý umožňuje pripravovať až tri pokrmy naraz! Chuti a vône potravín sa navzájom nemiešajú.

Rozmrazovanie

Využívanie nútenej cirkulácie vzduchu umožňuje tiež rýchle rozmrazenie zmrazených potravín behom pár minút!

Celosklenené dvere

Dvierka sú z vyrobené zo skla a upevnené bez skrutiek pre ľahké čistenie, aby sa mohli dôkladne umyť.

Horné a spodné pečenie + horúci vzduch

Súčasne zapnuté spodné a horné výhrevné teleso, spolu s horúcim vzduchom zaistia rýchlejšie pečenie! Ideálne pre prípravu napríklad koláčov!

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ varnej dosky Plynová
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Počet plynových horákov 4

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

44 recenzií Beko FSM62320DWS kombinovaný sporák

90% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Peter

28. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Jednoduchá manipulácia

Boli sme milo prekvapený, že keď sa otvorí rúra, pekne je tam rozpísané čo na koľko sa má piecť. S týmto sme sa ešte nestretli.


Eva

15. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • .
  • .

maximálna spokojnosť pomer cena/ výkon


Jozef

9. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Dobrá


Cena kvalita


Tomáš

11. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná