Beko GNO46623MXPN


Americká chladnička, Energetická trieda D, Čistá kapacita chladničky: 291 l, Čistá kapacita mrazničky: 175 l, Ročná spot. energie: 238 kWh, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Šírka: 79 cm, Výška: 180 cm. Viac info


Cena 799,99 €

Zľava 24 % z predchádzajúcej ceny: 1 049,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca americká chladnička Beko GNO46623MXPN v nerezovom prevedení. Vnútorný objem chladiacej časti je 291 l a mraziaca časť má kapacitu 175 l. Chladnička je vybavená beznámrazovou technológiou NoFrost. Disponuje priehradkou HarvestFresh pre ovocie a zeleninu so svetelným režimom, výrobníkom ľadu Ice Box, kovovou zadnou stenou, signalizáciou otvorených dverí, funkciou rýchle mrazenie, elektronickým ovládaním a LED osvetlením.

Priehradka so svetelným režimom HarvestFresh™

Svetelný režim priehradky HarvestFresh™ kopíruje striedanie slnečného svetla a tmy počas celého dňa. To udržuje prirodzené procesy v ovocí a zelenine, takže sa uchová viac vitamínov aj chuti, ako keby boli zatvorené len v tme. Uskladnené ovocie a zelenina sa neskazia tak rýchlo, ich čerstvosť vydrží dlhšie a to uľahčí časté nakupovanie.

Rýchle zmrazenie pre dlhšiu čerstvosť

Funkcia FastFreeze šetrne a rýchlo zamrazí potraviny, takže nedôjde k výraznej zmene ich štruktúry. Po rozmrazení sú potraviny chutnejšie a vyzerajú lepšie.

Kovová zadná stena

Kovová zadná stena vo vnútri chladničky prispieva k nižšej spotrebe. Tým, že akumuluje chlad, dokáže lepšie udržať stálu vnútornú teplotu a rýchlejšie vyrovnať rozdiel teplôt po otvorení chladničky.

Zvukový signál pri ponechaní otvorených dvierok

Ak necháte dvere chladničky dlhšie otvorené, spustí sa zvukový signál až do ich zatvorenia. Zabraňuje tak zvýšeniu vnútornej teploty aj spotreby.

Režim dovolenka

S režimom Holiday sa vypne chladiaca časť, pričom mraziaca časť ostane zapnutá. Zásoby tak zostanú zamrazené a vy ušetríte za spotrebu energie.

LED osvetlenie

Chladnička je vybavená LED osvetlením, ktoré má na rozdiel od klasickej žiarovky jasnejšiu farbu svetla, ale aj nižšiu spotrebu energie, pretože sa nezahrieva.

Technológia No Frost

S technológiou No Frost ušetríte váš čas i vaše peniaze. Technológia zabezpečuje efektívne, rovnomerné a rýchle chladenie a zabraňuje tvorbe námrazy. Vaše potraviny udrží dlhšie čerstvé a interiér spotrebiča ostane čistý. Okrem toho šetrí spotrebu energie, čím sa znižujú finančné náklady na jej chod.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79 cm
Výška 180 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 466 L
Čistá kapacita chladničky 291 L
Čistá kapacita mrazničky 175 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko GNO46623MXPN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami