Beko HCP 61310 I

  • Doprava zadarmo

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Maximálny výkon odsávania: 368 m3


Cena 117,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,34 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Beko HCP 61310 I v nerezovom prevedení s možnosťou odsávania s odťahom alebo recirkuláciou. Ponúka 3 rýchlosti odsávania s maximálnym výkonom 368 m³/h. Maximálna hlučnosť odsávania dosahuje 61 dB. Ovládanie je mechanické s posuvným nastavovaním. Priestor pod digestorom je osvetlený pomocou 2 halogénových žiaroviek 28 W. Digestor Beko HCP 61310 I disponuje dvomi kovovými tukovými filtrami, ktoré môžete umývať aj v umývačke riadu.

 

 

 

Varenie bez nepríjemností

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Komínový digestor Beko HCP 61310 I sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu a rýchlemu odsávaniu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. V odsávači pár je zabudovaný kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon 368 m³/h za hodinu a pracuje s hlučnosťou v rozsahu od 45 - 61 dB.

Halogénové osvetlenie

Svetlo z digestora sa príjemne šíri po celej pracovnej doske a vy tak máte prehľad, kde čo máte. Výkonný odsávač pár je vybavený kvalitným osvetlením 2 x 28 W, ktoré je dostatočne silné pre osvetlenie priestoru pod digestorom i mimo neho. Všetky obľúbené pokrmy pre Vás i Vašich blízkych pripravíte komfortnejšie a jednoduchšie. 

Filter

Odsávač pár disponuje dvoma vyberateľnými kovovými filtrami pre zachytávanie tukových častíc. Odsávač ponúka aj spôsob recirkulácie - uhlíkový filter nie je súčasťou balenia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Maximálny výkon odsávania 368 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko HCP 61310 I

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené