Beko HII64400MTX


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 7,2 kW, čierna farba, Výška: 5,2 cm, Šírka: 58 cm, Hĺbka: 51 cm. Viac info


Cena 263,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,28 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Beko HII64400MTX v čiernej farbe s nerezovým rámčekom má 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Všetky sú vybavené Booster funkciou a praktickým časovačom pre každú varnú zónu. Dotykové ovládanie varnej dosky sa nachádza na prednej časti. Pre dokonalú bezpečnosť varná doska ponúka detský zámok, ochranu pred pretečením a prehriatím, funkciu automatického vypnutia a upozorňuje na zostatkové teplo.

Paktická varná doska

Indukčná varná doska Beko HII64400MTX má moderné a elegantné prevedenie v čiernej farbe s nerezovým rámčekom, vďaka ktorému vynikajúco zapadne medzi vaše ostatné spotrebiče. Výkon indukčných varných zón môžete ovládať prostredníctvom dotykového ovládania umiestneného v prednej časti dosky. Pri varení môžete využiť až štyri varné zóny, na ktoré môžete bez akéhokoľvek obmedzenia položiť hrnce a iné nádoby. Funkcia Booster privádza jedlo rýchlejšie do varu. Indukčné varenie je úsporné, rýchle a bezpečné. Indukcia zohrieva vždy len dno hrnca, zvyšok varnej dosky je takmer chladný.

Varné zóny

  • Priemer a výkon (W- Max/ Boost) - ľavá predná: Ø 180 - 2000/ 2300
  • Priemer a výkon (W- Max/ Boost) - ľavá zadná: Ø 180 - 2000W, 2300W
  • Priemer a výkon (W- Max/ Boost) - pravá predná: Ø 145 - 1600W, 1800W
  • Priemer a výkon (W- Max/ Boost) - pravá zadná: Ø 210 - 2100W, 2300W

Ľahká údržba

Umývanie varnej dosky nebolo nikdy rýchlejšie. Sklokeramický povrch chráni dosku pred poškriabaním a nečistotami. Doska je navrhnutá tak, aby sa jej celý povrch pri varení nezahrieval, takže ak niečo omylom vylejete na dosku, potravina sa nepripáli a jednoducho sa odstráni. Už viac nemusíte plytvať čistiacimi prostriedkami na pripáleniny, dosku stačí raz pretrieť a je čistá.

Bezpečnosť a ochrana pri varení

Spoločnosť Beko myslela aj na vašu ochranu. Indukčná varná doska disponuje detským zámkom, vďaka ktorému sa už nemusíte viac obávať o bezpečie vašich detí. Časovač pomôže pri varení, stačí si len nastaviť dĺžku varenia. Po vypršaní času sa daná varná zóna vypne. Varenie bude nielen rýchle, ale aj bezpečné pre vašu domácnosť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.2 kW
Napájanie 400 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko HII64400MTX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami