Beko RFSA240M43WN

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Výška: 150.8 cm, Celkový čistý objem: 215 L, Mraziaci výkon: 14 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 429,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Beko RFSA240M43WN je skriňová mraznička v bielom prevedení. Poteší 215 litrový priestor na uskladnenie potravín a antibakteriálne upravené tesnenie. Otváranie mrazničky je kvalitným madlom EasyOpen. V priebehu 24 hodín dokáže mraznička zamraziť až 14 kg potravín. Akumulačná doba pri výpadku energie dosahuje 19 hodín. Poteší aj tichá a nenáročná prevádzka spotrebiča.

Vnútorné vybavenie mrazničky

Skriňová mraznička Beko RFSA240M43WN je ideálnou voľbou pre uskladnenie veľkého množstva mrazených potravín. Jej celkový využiteľný objem je 215 litrov. Mraziaca kapacita skriňovej mrazničky je 14 kg potravín za 24 hodín a jej skladovacia doba pri výpadku elektriny je 19 hodín. Pre uskladnenie vašich potravín je k dispozícii 6 transparentných zásuviek (5+1 BigBox ).

Bezpečné a pohodlné uskladnenie potravín

Elektrická regulácia teploty umožňuje ľahké a presné nastavenie požadovanej teploty. K dispozícii je aj praktické antibakteriálne madlo a tesnenie. Kompresor zabezpečí, že mraznička vás nebude vyrušovať nadmerným hlukom. Jej maximálna hlučnosť je len 36 dB. Odmrazovanie mrazničky je manuálne. Má spotrebu 215 kWh za rok, čím ušetrí peniaze za elektrinu.

Antibakteriálne tesnenie

Tesnenia vo dverách mrazničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Skriňová mraznička Beko obohatila tesnenie a madlo o antibakteriálne látky, ktoré tesnenie udržujú bez choroboplodných zárodkov a tieto látky tiež vytvárajú antibakteriálnu bariéru a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 150.8 cm
Celkový čistý objem 215 L
Mraziaci výkon 14 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Beko RFSA240M43WN

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

17. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Max.spokojnosť