Beko WTE8636X0C práčka

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −20 %

Kapacita bubna: 8 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Počet programov: 15, Maximálna hĺbka: 59 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 319,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka Beko WTE8636X0C, biela farba, energetická trieda C, bubon pre 8 kg bielizne, max.otáčky 1200 ot./minútu, 15 pracích programov, parný program SteamCure, čistiaci program DrumClean, ovládanie telefónom cez aplikáciu HomeWhiz, výhrevné teleso Hi-Tech, bubon AquaWave, výkonný invertorový motor ProSmart, odložený štart, hluk pri odstreďovaní 74 dB, rozmery (VxŠxH): 84 x 60 x 59 cm

Praktický spotrebič s veľkou kapacitou bubna

Smart práčka Beko WTE8636X0C s predným plnením v bielej farbe s LCD displejom má bočné steny tvaru S-shape, a to pre zvýšenie jej stability. Všetky pracie programy sú navrhnuté tak, aby spotrebovali minimálne množstvo energie a zachovali vysokú účinnosť prania. Na jeden prací cyklus môžete vyprať 8 kg, čo nepochybne ocenia väčšie rodiny. Odstreďovanie dosahuje maximálne 1200 otáčok za minútu. Medzi 15 pracími programami si určite vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Inteligentná práčka umožňuje sťahovať nové pracie cykly prostredníctvom aplikácie HomeWhiz prostredníctvom Bluetooth. Hľučnosť počas prania dosahuje 55 dB a počas odstreďovania 74 dB. K dispozícii máte aj možnosť odloženého štartu 0 - 24 hod. Bubon so špeciálnym vzorom AquaWave sa postará sa o šetrné, ale dôkladné vypranie, aby boli vaše obľúbené kúsky čisté a stále ako nové.

Stiahnite si ďalšie pracie programy

Stačí len nainštalovať aplikáciu HomeWhiz do vášho inteligentného telefónu a spárovať ju s práčkou Beko cez Bluetooth. Potom už môžete začať upravovať a sťahovať ďalšie programy, ovládať práčku cez telefón, alebo si vyhľadať návody a rady na najefektívnejšie pranie.

AquaWave bubón

Špeciálny vzor nerezového bubna AquaWave® je navrhnutý tak, aby bol šetrný k textilu, ale pritom umožnil dôkladné vypranie aj tej najjemnejšej látky.

Zrýchlite pranie, keď sa ponáhľate

Funkcia Fast + umožňuje skrátiť vybrané programy. Je tak možné upraviť dĺžku prania až o polovicu štandardného času, ak je potreba.

Vypraná bielizeň už za 28 minút!

S programom Denný Express je možné vyprať plnú náplň práčky pri 30 °C za 28 minút. Skvele sa tak hodí pre pravidelné pranie bežne znečistenej bielizne, ktoré potrebujete večer preprať, aby bolo ráno suché.

Pridajte zabudnuté tričko aj po spustení práčky

Na začiatku vybraných programov je možné stlačiť tlačidlo Štart / Stop, dvere sa odomknú a môžete pridať zabudnuté ponožky či tričko, ale aj väčšie kusy ako je vankúš alebo prikrývka. Nie je potreba program resetovať a čakať na dlhé odomknutie dvierok.

Čistá práčka vďaka pare

Program DrumClean + odstráni z práčky všetky zvyšky prášku, vlákien z textilu a aviváže oveľa lepšie. Na čistenie využíva paru, ktorá účinne odstráni zaschnuté zvyšky. Výsledkom je čistejšia bielizeň a dlhšia životnosť práčky.

Para na škvrny

Para SteamCure pomáha v priebehu cyklu odstráneniu odolných škvŕn tým, že prenikne hlboko do tkaniny, škrvny namočí a umožní ich vypranie. Počas odstredenia zase zabraňuje pokrčeniu bielizne, čím uľahčí žehlenie, dokáže odstrániť až 99,9% alergénov vrátane baktérií a vírusov a vie tiež osviežiť inak čistú bielizeň bez nutnosti prania.

Invertorový motor ProSmart

Vďaka ProSmart invertorovému motoru v práčke sa prispôsobuje otáčanie bubnu vašemu oblečeniu. Elektromagnetický spôsob fungovania motoru šetrí energiu a zaručí nízku hladinu hluku s dlhodobou životnosťou spotrebiča. Výsledok prania je tak vždy dokonalý a šetrný nielen pre vašu peňaženku ale aj k vašemu oblečeniu. Užívajte si voľné chvíle, pokým sa vaša práčka postará o zvyšok a to ticho a účinne s 10 ročnou zárukou na motor.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 8 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 15
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beko WTE8636X0C práčka

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené