BenQ GV1

Zobraziť


Wi-Fi: Áno, Rozlíšenie: 854x480, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 100000:1, Životnosť lampy: 30000 hod. Viac info


Cena 369,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

2,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kompaktný prenosný LED projektor BenQ GV1 v bielom prevedení sa vďaka svojim praktickým funkciám stane užitočným spoločníkom vo vašom každodennom živote. Ponúka prirodzené rozlíšenie WVGA (854 x 480) s podporou maximálneho rozlíšenia Full HD (1920 x 1080). Obraz premieta v pomere 16:9 s kontrastným pomerom 100 000:1 a svietivosťou 200 ANSI lúmenov. Zabudovaná batéria poskytne energiu až na 3 hodiny projekcie a o skvelý zvuk sa postará integrovaný reproduktor s výkonom 5 W. Vďaka technológii Bluetooth možno prehrávať audio z projektora pomocou bezdrôtových reproduktorov či slúchadiel. S určitosťou poteší prítomnosť konektora USB-C, ktorý poslúži nielen na pripojenie k mobilným zariadeniam či počítaču, ale možno cez neho tiež premietať obsah z flash disku. Projektor je vybavený závitom pre umiestnenie na statív a v balení nájdete USB-C kábel, diaľkové ovládanie a ochranné puzdro.

Zábava kdekoľvek

Spríjemnite si stretnutia s priateľmi, pobyt na dovolenke, prípadne rozjasnite svoje pracovisko, či domácnosť vďaka kompaktnému prenosnému projektoru BenQ GVI. Tento projektor umožňuje bezdrôtové stremovanie filmov, videí, hudby či iného obsahu pomocou rozhrania Wi-Fi, Bluetooth, USB-C a HDMI bez komplikovaného nastavovania, slabého bezdrôtového pripojenia či rušivých a nevzhľadných káblov. 

Otočný pánt

Praktický otočný pánt umožňuje premietať veľký obraz v ideálnej výške a vychutnať si tak pohodlné sledovanie obsahu. Jeho 15° rozsah znamená, že 100“ obraz je možné premietať v maximálnej výške až 77 cm na úrovňou, kde je projektor umiestnený.

Nekonečná dávka bezdrôtovej zábavy

  • Inteligentné aplikácie - Nainštalovaním aplikácii z obchodu Aptoide sa vám otvorí celý rad možností bezdrôtovej zábavy a vychutnáte si rôznorodý obsah od filmov až po hry.

  • Jednoduché aktualizácie OTA - Zaistite u svojho zariadenia GV1 vždy aktuálnu verziu aplikácií na streamovanie obsahu, ovládačov zobrazenia, softvéru a firmvéru prostredníctvom aktualizácií OTA (Over-the-Air).

Bezdrôtový prenos obsahu

GV1 prenáša videá, hry či hudbu z vášho mobilného telefónu, tabletu, počítača alebo notebooku pomocou dvojpásmového rozhrania Wi-Fi a Bluetooth, takže nevyžaduje použitie káblov. Aj keď nie je k dispozícii žiadny signál siete Wi-Fi, môžete nastaviť mobilný hotspot a zdieľať dátové pripojenie svojho mobilného telefónu s projektorom GV1.

USB-C a HDMI rozhranie

Telefóny, tablety a notebooky vybavené rozhraním USB-C je možné pripojiť aj ku konektoru USB-C na projektore GV1. Alebo môžete využiť jeho adaptér z HDMI na USB-C na zobrazenie obsahu z akéhokoľvek HDMI zariadenia. Táto praktická funkcia dokonca ponúka možnosť nabíjať váš mobilný telefón alebo prehrávať videá a hudbu z pamäťového USB flash disku.

Silné a jasné LED svetlo na dlhý čas

Pokročilý LED svetelný zdroj projektora GV1 ponúka výdrž až 30 000 hodín zaručujúci mnoho rokov bezprostrednej zábavy. Tento LED svetelný zdroj vám umožňuje premietať obraz s vysokým jasom na veľkej projekčnej ploche s uhlopriečkou až 100".

Režim prenosného bluetooth reproduktora

GV1 je možné stlačením tlačidla premeniť na prenosný Bluetooth reproduktor napájaný na batériu, ktorý prináša krištáľovo čistú hudbu na akomkoľvek mieste. Výkonný 5 W komorový reproduktor vyplní miestnosť mohutným zvukom, a to bez nutnosti použitia akýchkoľvek káblov.

Výdrž batérie 3 hodiny na dlhodobé sledovanie obsahu

Trojhodinová výdrž batérie projektora GV1 vám poskytuje množstvo času na to, aby ste si mohli s kamarátmi a rodinou vychutnať celovečerné filmy, pozrieť sa na svoje obľúbené relácie, užiť si dôležitý športový zápas alebo si dokonca sami zahrať na veľkej projekčnej ploche.

Veľká porcia zábavy v malom balení

GV1 má hmotnosť iba 708 g a rozmery zodpovedajúce zhruba veľkej šálke na kávu. GV1 sa dodáva s káblom USB-C, diaľkovým ovládačom, napájacím káblom a ochrannou taškou určenou na jednoduché prenášanie projektora.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Rozlíšenie 854x480
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 100000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

2,0 / 5

1 recenzia BenQ GV1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ondrej

2. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • Musel som ho reklamovať našiel spustit
  • Zatiaľ neviem ho ohodnotit

Nemám s ním zatiaľ skúsenosť momentálne je v oprave