Beurer AS 98 čierny


Fitness náramok, LCD farebný displej, Počet dní výdrže baterie: 5, Bluetooth, Vodovzdornosť: vodotesný, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 39,99 €

Zľava 25 % z predchádzajúcej ceny: 52,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Fitness náramok Beurer AS 98 vybavený farebným dotykovým displejom ponúka množstvo praktických funkcií a meraní. Sleduje vašu aktivitu a kvalitu spánku.

Farebný dotykový displej

Fitness náramok disponuje farebným LCD displejom pre prehľadné zobrazenie času, jednoduchšie rozpoznávanie upozornení a ďalších dát. Ovláda sa jednoducho dotykom. Náramok vybavený aj praktickým vibračným alarmom a notifikáciami k prichádzajúcim hovorom a správam.    

Nabitý praktickými funkciami

Náramok je vybavený viacerými funkciami, ktoré sledujú vaše zdravie a kondíciu. Integrovaným optickým senzorom dokážu na vašom zápästí merať srdcovú frekvenciu. Disponujú aj krokomerom s možnosťou nastavenia denného cieľa a meraním prejdenej vzdialenosti. Sledujú vašu celodennú aktivitu a kvalitu vášho spánku. Nechýba výpočet spálených kalórií. Pomocou rozhrania Bluetooth zároveň tieto namerané dáta dokáže preniesť do vášho smartfónu.

Li-ion batéria

Vstavaná Li-ion batéria poskytuje hodinkám 5-dňovú výdrž. Nechýba užitočný indikátor stavu batérie. Kapacita pamäte - na 30 dní/30 nocí. Náramok je vodeodolný so stupňom odolnosti IP67.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Výdrž batérie v dňoch 5
Vodovzdornosť vodotesný

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beurer AS 98 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami