Beurer DS 61 dietetická

  • Zľava 13 %

Kuchynská váha, Maximálna nosnosť: 5 kg, Systém ovládania: dotykom", Funkcia Tara, Jednotky miery: g - gram, Automatické vypnutie, Dietetická funkcia. Viac info


Cena 39,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 45,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Táto digitálna kuchynská váha BEURER DS 61s analýzou nutričných hodnôt potravín slúži na váženie potravín a na kontrolu nutričných hodnôt. Meria nutričné a energetickej hodnoty pre 950 potravín. Hmotnosť sa zobrazuje v 1gramových krokoch. Váha je určená pre vlastné použitie v súkromí. Je vhodná predovšetkým pre diabetikov alebo ľudí na diéte.

Váha BEURER DS 61 s analýzou nutričných hodnôt

Pre všetkých, ktorí chcú mať prehľad o tom, čo a v akom množstve prijímajú je tu digitálna kuchynská váha Beurer DS 61 s analýzou nutričných hodnôt potravín. Je vhodná predovšetkým pre diabetikov alebo ľudí na diéte. Váha zváži a zmeria napríklad proteíny/bielkoviny, tuk, cholesterol, uhľohydráty, energiu v kcal alebo kJ, sacharidy a chlebové jednotky. Podľa potreby môžete prepínať medzi gramami a uncami. Hmotnosť sa zobrazuje v 1 gramových krokoch.

Presnosť

Maximálne zaťaženie váhy je 5 kg a váži s presnosťou na 1 g. Funkcia TARA zmeria nutričnú hodnotu aj u potravín, ktoré postupne pridávate do misky. Môžete tiež ukladať nameranú hmotnosť, energetické a nutričné ​​hodnoty vážených potravín. Uložené dáta zostanú zachované aj pri vypnutí prístroja alebo po výmene batérie.

Napájanie zariadenia obstarávajú 3 batérie typu AAA. Váha je  vybavená funkciou automatického vypnutia po cca 180 sekundách. Oceníte indikátor slabých batérií, ktorý vás zavčasu upozorní na nutnosť výmeny. Balenie obsahuje aj batárie, rovnako ako slovenský návod, ktorý vám pomôže s obsluhou prístroja.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 5 Kg
Automatické vypnutie Áno
Funkcia tara Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Beurer DS 61 dietetická

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami