Beurer EM 49 elektrostimulátor

K nákupu automaticky získate predĺženú záruku na 3 alebo 5 rokov

Cena:
55,90 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,12 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Nervový a svalový stimulátor BEURER EM49 vám pomocou troch základných programov pomôže uľaviť od bolesti rôzneho charakteru. Elektrické impulzy pôsobia na svalstvo, sťahujú a uvoľňujú ho, tým vykonáva prácu akú by vykonávalo pri cvičení. Elektrostimulátor disponuje 4 elektródami, 2 oddelenými systémami s intenzitou pulzou 50 – 450 mikrosekúnd na jeden impulz. Široký výber zo 64 predvolených programov a 6 voľných programov, ktoré si viete nastaviť. Programy nastavíte odnímateľnom LCD displeji s podsvietením modrej farby. Biele prevedenie.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 20 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

 

Funkcie elektrostimulátora

Digitálny elektrostimulačný prístroj, nervový a svalový stimulátor BEURER EM49 ponúka tri základné funkcie, ktoré môžete využívať a medzi sebou kombinovať. Prvou funkciou je elektrická stimulácia nervových dráh (TENS), druhou je elektrická stimulácia svalových tkanív (EMS) a posledná funkcia prístroja ponúka masážny účinok, ktorý je vyvolaný elektrickými signálmi.

Rôzne programy

Nervový a svalový stimulátor BEURER EM49 ponúka mnohostranne využiteľné funkcie, ktoré vám prinesú zmiernenie bolesti, udržanie telesnej kondície, uvoľnenie, potlačenie únavy a dobrý pocit. Tento prístroj ponúka dva oddelené systémy a využiť môžete štyri nepriľnavých elektród. K dispozícii je 64 prednastavených programov a 6 programov, ktoré si môžete nastaviť podľa vlastnej potreby. Prispôsobený je aj praktický časovač (5 -100 min.).

Metóda TENS

Funkcia elektrickej stimulácie nervových dráh, resp. metóda TENS, je klinicky otestovanou a schválenou metódou pre mnoho prípadov. Využiť ju môžete pri bolestiach chrbtice alebo problémoch s krčnou chrbticou, bolestiach kĺbov ako sú napr. kolenné kĺby, bedrový kĺb alebo rameno. Táto funkcia nervového a svalového stimulátoru BEURER EM49 je využiteľná aj pri neuralgii (silných a krátkych bolestí), bolestí hlavy, pravidelných ženských problémov, bolesti po poranení pohybového aparátu, bolesti pri poruchách prekrvenia alebo chronických bolestivých stavoch z rôznych príčin.

Metóda EMS a relaxačné použitie

K aktivačnému použitiu tejto metódy patrí tréning svalstva pre zvýšenie vytrvalostného výkonu, tréning svalstva na podporu posilňovania určitých svalov alebo svalových skupín pre dosiahnutie požadovaných zmien. Relaxačné použitie prístroja BEURER EM49 zahŕňa svalovú relaxáciu pre uvoľnenie svalového preťaženia, navyše pomáha pri svalovej únave a urýchľuje regeneráciu svalov po športovom výkone, kedy boli vaše svaly nadmerne zaťažené.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beurer
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 6,3 cm
Výška: 2,3 cm
Hmotnosť: 0,116 Kg
Dĺžka: 13,2 cm

Ostatné

Kód produktu: 4211125662059

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore