Beurer FB 20

Cena:
35,90 €

Pôvodná cena 36,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,72 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Masážna vaňa BEURER FB 20 poslúži na domácu masáž nôh. Môžete navoliť jednu z 3 ponúkaných funkcií: vibračnú masáž nôh, perličkovú masáž alebo len udržovanie teploty. Je možné využiť aj na masáž nôh bez vody. Súčasťou balenia sú tiež nadstavce potrebné na pedikúru a masážne valčeky. Masážna vaňa je opatrená upokojujúcim infračerveným svetlom, takže si navolíte príjemnú atmosféru. Z ďalšieho príslušenstva je potrebné spomenúť vložku na podporu masáže a tri vymeniteľné nadstavce: masážny nadstavec, kefu a odstraňovač zrohovatenej kože na nohách.

Zobraziť celý popis

 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

BEURER FB 20, Perličková vanička

 • Perličková masáž na nohy
 • 3 funkcie: vibračná masáž, bublinky, ohrievanie vody
 • Masážne valčeky
 • Nástavce na pedikúru
 • Upokojujúce infračervené svetlo
 • Možnosť použitia na masáž aj bez vody
 • Protišmykové gumené nožičky
 • Výkon: 120 W

Pokiaľ si chcete po ťažkom týždni alebo po namáhavej túre dopriať trochu oddychu a uľaviť svojím ťažký a unaveným nohám, nemusíte hneď chodiť do drahých salónov. Stačí použiť masážnu perličkovú vaňu BEURER FB 20 a dopriať si trošku rozmaznávania priamo doma.

Uvedený model ponúkne hneď tri možnosti využitia: vibračnú masáž nôh, bublinkovú masáž a udržovanie teploty vody. V neposlednej rade treba pripomenúť aj možnosť použiť vaňu na masáž nôh bez vody.

Masážna vaňa je opatrená upokojujúcim infračerveným svetlom, takže si navolíte príjemnú atmosféru priamo doma. Ponúkne masážne valčeky, takže stačí len vložiť unavené nohy a BEURER FB 20 sa postará o ostatné. Z ďalšieho príslušenstva je potrebné spomenúť vložku na podporu masáže a tri vymeniteľné nadstavce: masážny nadstavec, kefu a odstraňovač zrohovatenej kože na nohách. A súčasťou balenia je aj nadstavec na pedikúru.

Okrem už spomenutého uvoľnenia napätých svalov použitím vane regenerujete vaše nohy a tiež podporíte regeneráciu buniek pokožky a stimulujete prekrvenie. Vaňu ocenia určite všetci tí, ktorý trpia nedostatočným prekrvením nôh a z toho vyplývajúcimi problémami s večne studenými nohami.

Vaňa je príjemná aj na pohľad, prevedená v bielej farbe s ružovými doplnkami. Ovládanie a nastavovanie funkcií je pomocou otočného voliča. Napájanie je zabezpečené elektrickou sieťou.

Vedeli ste? 

Nohy hrajú v našich životoch "základnú úlohu", celá naša váha spočíva na nich. Naše nohy pozostávajú z 26 kostí, 22 kĺbov a 107 väzov pre každú nohu. Obzvlášť bublinkový kúpeľ je ideálny pre ľudí, ktorí sú na nohách po celý deň. Prísady levandule, alebo tymiánu uvoľnia svalstvo nôh a obnovia ho. 
 
Vedeli ste, že teplota vody má rôzne účinky?

 • Teplý vodný kúpeľ je užitočný na uvoľnenie svalov na nohách, stimuluje cirkuláciu, pomáha proti studeným nohám a tiež zmierňuje bolesť chrbta.
 • Na druhej strane, kúpeľ v studenej vode je ideálny na boj proti bolestiam hlavy, zvyšuje nízky krvný tlak, pomáha pri prerušovanom spánku a neaktívnom pohybe čriev

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet nastavení: 5
Funkcie vaničky: vibračná masáž

Ďalšie vlastnosti

Značka: Beurer

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: béžová
Šírka: 35 cm
Hmotnosť: 2000 g
Výška: 38 cm
Hĺbka: 18 cm

Funkcie

Počet nastavení: 5
Funkcie vaničky: vibračná masáž

Ostatné

Kód produktu: FB 20, BEURER PERLICKOVA MASAZ

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore