Bissell

Bissell®

je americká rodinná firma, ktorá je už päť generácií jednotkou v starostlivosti o podlahy. Sme odhodlaní skúmať, spoznávať životný štýl a upratovacie návyky našich zákazníkov. Vyvíjame chytré, inovatívne a pritom praktické riešenia pre upratovanie domácností, ktoré sú inšpirované skutočným životom. 

Názov

CROSSWAVE CORDLESS MAX 2765N

Domáce práce by mali byť čo najľahšie a čo najrýchlejšie. Preto vám s potešením predstavujeme náš viacúčelový vysávač BISSELL CrossWave Cordless Max, prístroj, ktorý vysáva, vytiera a zároveň pomáha sušiť v jednom kroku. Vďaka 36V lítium-iónovej batérii a približne 30 minútam bezdrôtového fungovania môžete upratať svoj priestranný byt alebo dom bez toho, aby ste boli odkázaní na pripojenie do zásuvky alebo sa zamotávali do kábla.

 

CROSSWAVE X7+ CORDLESS PET SELECT 3401N

Upratovanie po domácich maznáčikoch nikdy nebolo jednoduchšie. CrossWave® X7 Cordless Pet je naším NAJLEPŠÍM univerzálnym čističom pre všetky typy povrchov. Tento výkonný a ľahký prístroj je dokonalým riešením pre všetky vaše potreby v oblasti upratovania; od rýchleho vysávania až po dôkladné mokré čistenie. Nový režim TURBO PET™ zvyšuje čistiaci výkon, najmä v prípade neporiadku po domácich maznáčikoch a prilepených nečistôt. Prírodný čistiaci prostriedok navyše eliminuje pachy po domácich maznáčikoch a sviežo váš domov prevonia.

 

Crosswave 17132

 

 

CROSSWAVE CORDLESS 2582N

 

 

CROSSWAVE CORDLESS ADVANCED 2588N

 

 

CROSSWAVE CORDLESS MAX 2765N

 

 

Parné čistenie PARNÉ ČISTENIE

PRÍRODNÁ PARA PRE HLBŠIE ČISTENIE
S parným čističom BISSELL® si môžete užívať dokonale hygienicky čisté podlahy. Náš sortiment parných čističov využíva vodnú paru na potlačenie špiny a poskytuje Vám kvalitnejšie a hĺbkové vyčistenie širokého radu povrchov.

Tyčové vysávače TYČOVÉ VYSÁVAČE

VYSÁVAČE SO SILNÝM VÝKONOM  Koberce, dlaždičky, tvrdé drevo, laminát - s vysávačom BISSELL udržíte všetky svoje podlahy čisté, bez nečistôt a prachu. Sú ľahké, výkonné a všestranné. Môžete si vybrať vysávače s napájacím káblom, ale aj bezdrôtové varianty tyčových vysávačov.