Black&Decker BXTO900E

Hriankovač, Príkon: 900 W, Nastaviteľná teplota, Počet stupňov ohrevu: 7, Rozmrazovanie, Automatické vypnutie, Tlačidlo zastavenia/zrušenia, Miska na omrvinky, Samovyskakovací mechanizmus, Automat. centrovanie chleba. Viac info


Cena 37,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,76 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

S hriankovačom Black&Decker BXTO900E si pripravíte 2 hrianky súčasne veľmi rýchlo, vďaka 900 W výkonu. Intenzitu opečenia si vyberiete zo 7 stupňov zhnednutia.

Black&Decker BXTO900E

  • Príkon: 900 W
  • 2 extra široké otvory (42 x 137 mm)
  • 7 stupňov tmavnutia -  pečenia
  • Funkcia: Stop, Ohrievanie a Rozmrazovanie
  • Samocentrovací systém
  • Ľahko vyberateľný zásobník na omrvinky
  • LED indikátory funkcií
  • Protišmykové nožičky
  • Široká ovládacia páka
  • Držiak na kábel

Extra široké otvory

Začnite svoj deň tým najchrumkavejším spôsobom s hriankovačom Black and Decker BXTO900E. Jeho extra široké otvory umožňujú ľahko a rýchlo opekať všetky druhy chleba a plátkov pečiva vďaka výkonu 900 W.

7 úrovní zhnednutia

Hriankovač ponúka 7 úrovní zhnednutia na vytvorenie požadovaného typu hrianky, či už jemne alebo silno opečenej. Hriankovač disponuje aj 3 extra funkciami, ktoré vám umožňujú ukončiť proces, ohrievať a rozmrazovať. Funkcia opätovného ohrevu vám umožňuje ohriať predtým pripravený toast. Funkcia rozmrazovania vám umožní opekať zmrazený chlieb bez toho, aby sa pripálil. A pomocou funkcie stop môžete hriankovač kedykoľvek zastaviť.

Samostrediaci systém

Na zaručenie dokonalého toastu má hriankovač samostrediaci systém, ktorý vycentruje chlieb vo vnútri hriankovača, aby sa chlieb na oboch stranách opiekol rovnomernejšie. Hriankovač má tiež LED indikátory, ktoré neustále zobrazujú funkciu, ktorá sa práve používa.

Odnímateľný zásobník na omrvinky

Aby hriankovač zostal čistý, tak je vybavený odnímateľným zásobníkom na omrvinky, ktorý zachytáva všetky omrvinky vzniknuté pri opekaní. Jeho ľahko odnímateľný zásobník uľahčuje čistenie a zabraňuje pripáleniu omrviniek pri následnom použití. Jeho elegantný dizajn z nehrdzavejúcej ocele odolný voči poškriabaniu sa bude dokonale vynímať vo vašej kuchyni. Základňa hriankovača obsahuje držiak na kábel a protišmykové nožičky pre zaistenie väčšej stability.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálny výkon 900 W
Príkon 900 W
Nastaviteľná teplota Áno
Počet stupňov ohrevu 7

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Black&Decker BXTO900E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami