Boneco A501 Allergy Filter (P500)

Cena:
89,90 €

Pôvodná cena 96,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Kombinovaný vzduchový filter Boneco A501 do čističa vzduchu Boneco P500. Filter ALLERGY bol vyvinutý na filtrovanie alergénov zo vzduchu, predovšetkým peľ, roztoče, jemné častice alebo iné častice, ktoré sa  nachádzajú v každom živom prostredí.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 7 %
Popis produktu

Boneco A501 Allergy Filter

Boneco A501 bol vyvinutý na maximálne účinné filtrovanie alergénov zo vzduchu. Peľ, jemné častice, prach z domácností, exkrementy roztočov a iné alergény sú filtrom zachytené a neutralizované. Aby sa dosiahol maximálny účinok, odporúča sa, aby bol čistič vzduchu Boneco v noci umiestnený v spálni.

Filter obsahuje prídavný filter s aktívnym uhlím. Tento "filter vo filtri" je vyrobený z uhlíkových granúl. Jeho mikro póry sú schopné zachytiť a neutralizujú rôzne molekuly zápachu. Na dosiahnutie ideálneho efektu je použitých viac ako 270 gramov aktívneho uhlia. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu je filter schopný absorbovať až štyrikrát viac častíc alebo molekúl ako normálny uhlík.

Ako pracuje

Väčšina alergénov pozostáva z vo vode rozpustných proteínov, ktoré môžu veľmi rýchlo preniknúť do tela a viesť k alergickým reakciám. Tieto alergény filter ALLERGY zachytí pomocou rúna vyrobeného z prírodného polyfenolu. Vďaka svojej špeciálnej chemickej štruktúre vzniká zlúčenina "H2N-C-COO". Alergény sú potom vo vode nerozpustné a sú preto neaktívne.

Upozornenie:

Pred použitím je nutné odstrániť z filtra všetok baliaci materiál vrátane plastového obalu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Boneco

Ďalšie vlastnosti

Značka: Boneco

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 28,8 cm
Hmotnosť: 990 g
Výška: 49 cm
Hĺbka: 6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: ALLERGY filter

Ostatné

Kód produktu: A501

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore