Boneco Envion AP200 Allergy Pro™

  • Doprava zadarmo

Čistička vzduchu, Príkon: 45 W, Smart ovládanie mobilom: Nie, Pre veľkosť miestnosti: 33, Maximálna hlučnosť: 62 dB, Filter: HEPA filter, Senzor kvality ovzdušia: Nie, Funkcia zvlhčovania: Nie, Vzduchový výkon: 335 m3/hod., UV svetlo: Nie, Ionizátor: Nie, Nočný režim: Nie, Regulácia výkonu: Áno, Display: Nie, Časovač: Nie, Diaľkové ovládanie: Nie. Viac info


Cena 146,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,94 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 14,70 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Čistička vzduchu Boneco Envion AP200 Allergy Pro™ zlepšuje kvalitu vzduchu v miestnostiach za pomoci učinného HEPA filtra, ktorý dokáže zachytiť až 99,97% nečistôt až do veľkosti 0,3 mikrónu. Zariadenie má naozaj tichý chod s možnosťou výberu z 3 stupňov intenzity čistenia (tichý chod, silné a rýchle čistenie). Navyše má elegantný dizajn, a tak sa stane i skvelým doplnkom do každej domácnosti. Starajte sa o kvalitu vzduchu, ktorý dýchate, pomocou čističky vzduchu Boneco Envion AP200 Allergy Pro™.

Boneco Envion AP200 Allergy Pro™

  • Čistička vzduchu
  • 3 stupne regulácie intenzity čistenia: tichý, rýchly a silný chod
  • Filtrácia HEPA filtrom
  • Tichá prevádzka
  • Elegantný dizajn
  • Úsporná prevádzka
  • Príkon: 45 W

Čistička vzduchu Boneco Envion AP200 Allergy Pro™ je vybavená filtráciou pomocou HEPA filtra, ktorý zo vzduchu odstraňuje škodlivé látky, ako je peľ, prach alebo dym s účinnosťou až do 99,97%. Po spustení zariadenia máte na výber z 3 stupňov regulácie otáčok ventilátora, vďaka ktorým si dokážete vždy nastaviť požadovanú úroveň čistenia. Tichá a úsporná prevádzka v kombinácii s elegantným dizajnom predstavuje skvelého pomocníka pri udržiavaní zdravého vzduchu či už v domácnostiach alebo v práci. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 62 dB
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Boneco Envion AP200 Allergy Pro™

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené