Boneco P340

  • Zľava 23 %
  • Doprava zadarmo

Maximálna hlučnosť: 57 dB, Smart (ovládanie mobilom): Nie,


Cena 169,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 219,00 € Zobraziť nápoveď

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Čistička vzduchu Boneco P340 v bielej farbe so snímačom častíc, ktorý rozoznáva kvalitu vzduchu a koriguje výkon čističky. Nečistoty zachytáva multifiter 2 v 1, ktorý sa skladá z HEPA a aktívneho uhlíkového filtra v jednej kazete. Nechýba ani integrovaný ionizátor, ktorý je možné zapnúť a vypnúť podľa potreby. Ponúka 3 úrovne nastavenia výkonu s maximálnym prietokom vzduchu 300 m³/h. Čističku vzduchu Boneco P340 s integrovaným ionizátorom možno využiť v priestoroch do do 150 m². Maximálna hlučnosť dosahuje 57 dB.

Ideálny pomocník

Zvlhčovač a čistič vzduchu Boneco P340 je výkonným pomocníkom na vylepšenie kvality vzduchu. Je ideálnym pomocníkom pre každého, kto chce doma či v kancelárii čistý a zároveň ideálne vlhký vzduch. S týmto účelným prístrojom dokážete vyčistiť vzduch na optimálnu hodnotu v miestnostiach s rozlohou až do 150 m2 s maximálnym prietokom vzduchu 300 m3/ h. Je vybavená snímačom častíc, ktorý rozoznáva kvalitu vzduchu a koriguje výkon čističky. Nečistoty zachytáva multifiter 2 v 1, ktorý sa skladá z HEPA a aktívneho uhlíkového filtra v jednej kazete. Nechýba ani integrovaný ionizátor.

Vlastnosti

Filtrácia vzduchu s čističkou je rýchlym procesom. Je vybavená 3 úrovňami výkonu. Ovládanie prístroja je intuitívne a poskytuje dokonalý prehľad o prevádzke. Čistička kombinuje 2 filtračné systémy: aktívny uhlíkový filter a HEPA filter.  Uhlíkový filter odstráni prachové častice. S príkonom 1 - 50 W dosahuje maximálnu hlučnosť 57 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 57 dB
Smart (ovládanie mobilom) Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Boneco P340

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené