Bosch 3v1 Uneo Maxx bez AKU a nabíjačky

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Vŕtacie kladivo, Otáčky bez zaťaženia: 900 ot./min.. Viac info


Cena 129,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 12,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Šikovné a praktické vŕtacie kladivo BOSCH 3v1 Uneo Maxx bez aku zaraďujeme medzi praktické multifunkčné náradie, ktoré označujeme ako 3 v 1 a to vďaka tomu, že tento model je vhodný na vŕtanie, vŕtanie s príklepom a aj skrutkovanie. Tento model disponuje lítium iónovou technológiou, čo znamená, že nedochádza k samovybíjaniu a akumulátor nemá pamäťový efekt. Upínanie nástrojov je zabezpečené pomocou Bosch-SDS-Quick. Ovládanie otáčok Bosch Electronik - „zrýchľovanie“ od 0 na maximum pomocou tlačidlového spínača vám umožňuje jemné dávkovanie výkonu. Súčasťou nástroja je integrované pracovné osvetlenie. Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia, je potrebné ich dokúpiť, alebo použiť z rovnakej rady AKU náradia Bosch.

Využitie vŕtacieho kladiva

Multifunkčné vŕtacie kladivo BOSCH 3v1 Uneo Maxx bez aku je praktický nástroj, ktorý zvládne až tri funkcie. Tento model vám umožňuje vŕtanie, vŕtanie s príklepom a skrutkovanie. Vďaka tomu máte ušetrené miesto, ktoré by ste inak potrebovali na tri nástroje, pretože tento model zvládne všetky tri funkcie perfektne.

Lítium –iónová technológia

Vďaka tejto technológii nedochádza k samovybíjaniu a akumulátory nemajú pamäťový efekt. To znamená, že po plnom nabití bude nástroj k dispozícii až do ďalšieho použitia. Výhodou je mimoriadne dlhá životnosť výmenného lítium –iónového akumulátora a to vďaka elektronickej ochrane článkov Bosch (ECP).

Ovládanie otáčok Bosch Electronic

Zrýchľovanie z 0 na maximum pomocou tlačidlového spínača vám umožňuje jemné dávkovanie výkonu čo využijete pri vŕtaní hladkých povrchov alebo pri skrutkovaní. Príklep je možné vypnúť pri vŕtaní do kovu, dreva alebo pri skrutkovaní skrutiek.

Bosch-SDS-Quick

Jedná sa o upínanie nástrojov, ktoré je beznástrojové a zvládnete ho behom okamihu a zároveň bezpečne. K dispozícii je aj prídavné šesťhranné upínanie nástrojov.

Parametre

Napätie akumulátora je 18 V a kapacita akumulátora je 1,5 Ah. Maximálny priemer vrtu do betónu je 10 mm a do ocele 8mm. Pri vŕtaní do dreva je priemer 10 mm. Na jedno nabitie zvládnete navŕtať 50 otvorov-do betónu, do dreva je to 120 otvorov. Maximálny počet skrutiek na jedno nabitie akumulátora je 130. Voľnobežné otáčky sú od 0 – 900 min-1. a frekvencia príklepu je 0 – 5.000 min-1. Príklepový mechanizmus je pneumatický.

Osvetlenie

Súčasťou náradia je integrované pracovné osvetlenie.

Rukoväť

Pre pohodlný úchop náradia slúži ergonomická rukoväť s mäkkou tlmiacou vložkou.

Upozornenie

Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita batérie 1.5 Ah
Napätie batérie 18 V
Max. priemer vŕtania 10 mm
Typ kladiva Akumulátorová
Frekvencia príklepu 5000 ot./min.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch 3v1 Uneo Maxx bez AKU a nabíjačky

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené