Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Vysoká výkonnosť pri všetkých materiáloch

Či už potrebujete zaskrutkovať rôzne súčasti vybavenia domácnosti, použiť funkciu vŕtania na otvory, alebo vŕtania s príklepom pri prerábaní, príklepová vŕtačka Bosch AdvancedImpact 900 sa o všetko postará. Disponuje výkonným elektromotorom s príkonom 900 W a 2-stupňovou prevodovkou s otáčkami pri 1.stupni/2.stupni v rozmedzí 50-1120/2850 ot./min. Podľa rôznych materiálov, ako aj prevodových stupňov, sú priemery vŕtania (1.stupeň/2.stupeň) do dreva: 40/25 mm, do betónu: 0/18 mm a do ocele: 13/8 mm. Maximálna príklepová frekvencia dosahuje hodnotu 48450 min-1 a na skrutkovanie určite pomôže aj maximálny krútiaci moment 73 Nm

Možnosti nastavenia pre maximálnu efektivitu a bezpečnosť  

Pre čo najpresnejšiu moduláciu výkonu a precízne výsledky využíva príklepová vŕtačka Bosch AdvancedImpact 900 elektronickú predvoľbu otáčok. Pomocou nastavovacieho kolieska a tlačidla spínača si prispôsobíte dávkovanie výkonu na základe materiálu, pri navrtávaní povrchu či zaskrutkovaní skrutiek. Vždy si môžete jednoducho prepínať medzi 3 funkciami, vypnúť/zapnúť príklep a využiť aj obojsmerný chod, ideálny na skrutkovanie. Ovládateľnosť zariadenia je zabezpečená komfortnou ergonomickou rukoväťou Soft-Grip, ktorú dopĺňa prídavná rukoväť s funkciou proti kĺzaniu Anti-Slip. Nástroje vymeníte rýchlo a jednoducho prostredníctvom aretácie vretena, rýchloupínacím skľučovadlom s funkciou Bosch Auto-Lock, stlačením gombíka. Integrovaný spínač pre trvalý chod, vedenie kábla so závesným zariadením na šikovné uloženie náradia, funkcia Bosch Kickback Control a praktický kufrík na manipuláciu patria k výhodám, ktoré robia z príklepovej vŕtačky Bosch AdvancedImpact 900 správnu voľbu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 900 W
Max. priemer vŕtania: 40 mm
Typ kladiva: Elektrická
Príklep: 48450 ot./min.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Otáčky bez zaťaženia: 1120 ot./min.
Max. priemer vŕtania: 40 mm
Rýchloupínacie skľučovadlo: Áno
Typ kladiva: Elektrická
Príklep: 48450 ot./min.
Príklepový mechanizmus: Áno
Použitie kladiva: Príklepové vŕtanie

Obsah balenia

Obsah balenia: Kufor z plastu

Fyzické vlastnosti a farba

Hmotnosť: 2,6 Kg

Energetické údaje

Príkon: 900 W

Funkcie

Predvoľba otáčok: Áno

Ostatné

Kód produktu: 0.603.174.020

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore