Bosch BFL523MS0

15× Zobraziť

  • Výpredaj - 33 %
  • Doprava zadarmo

Typ ovládania: elektronické, Gril: Nie, Vnútorný objem: 20 L, Mikrovlnný výkon: 800 W,


Cena 249,00 €

Zľava 33% z pôvodnej ceny: 369,00 € Zobraziť nápoveď

4,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

15×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

15 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Bosch BFL523MS0 je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Otváranie dverí je elektrocické pomocou stlačenia senzorového tlačidla. K dispozícii je aj LED displej a elektronické hodiny, otočný volič a ovládanie TouchControl. Mikrovlnná rúra ponúka 5 stupňov výkonu s maximálnym výkonom 800 W a AutoPilot 7. Vnútorný objem mikrovlnnej rúry Bosch BFL523MS0 dosahuje 20 l. Vnútorné osvetlenie je zabezpečené pomocou LED žiarovky, sklenený otočný tanier má priemer 25,5 cm.

Pohodlné ohrievanie

Varenie by malo byť potešením, nie len dennou rutinou. Ak máte umiestnený spotrebič v nesprávnej výške môže vám prácu s ním znechutiť. Riešením sú zabudovateľné mikrovlnné rúry, ktoré môžete jednoducho nainštalovať aj do vysokej alebo nástennej skrinky na úrovni očí. Tak si môžete vždy dohliadať na vaše zohrievané pokrmi bez väčšej námahy a nemusíte sa zohýbať. Ovládanie mikrovlnnej rúry  je veľmi jednoduché a pohodlné. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom TouchControl panelu umiestneného naboku. Vďaka nemu, LED displeju a elektronického senzorového tlačidla na otváranie dverí môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Dvierka spotrebiča sa otvárajú do ľavej strany, pomocou tlačidla. Mikrovlnná rúra je dizajnovo príjemná, ľahko sa čistí a poskytne vám všetky potrebné vlastnosti pre rýchlu tepelnú úpravu vašich jedál.

Elegantný dizajn

Povrchové prevedenie vstavanej mikrovlnnej rúry Bosch BFL523MS0 s nerezovým rámom so sklenými dvierkami. Interiér mikrovlnnej rúry z nehrdzavejúcej ocele ponúka dostatočne vnútorný objem 20 litrov. Vo vnútornej časti sa nachádza otočný tanier, ktorého priemer je 25,5 cm a je vyrobený zo skla. Prispôsobený je tak, aby sa na naň zmestil aj veľký tanier. Interiér spotrebiča je vybavený praktickým LED osvetlením, ktoré zlepšuje viditeľnosť na pripravovaný pokrm. Jej príjemný dizajn nenaruší kuchynské prostredie a perfektne sa zladí s ostatnými spotrebičmi vo vašej kuchyni.

Programy a spôsoby ohrevu

Mikrovlnná rúra vám pomôže rýchlo a ľahko tepelne upraviť vaše potraviny a hotové jedlá. Vybrať si môžete z 5 stupňov ohrevu : 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W. K dispozícii sú aj programy AutoPilot 7 s funkciami

  • 4 rozmrazovacie 
  • 3 programy pre varenie
  • pamäťová funkcia (1 nastavenie)

K dispozícii je bezpečnostný spínač. Maximálny výkon mikrovlnnej rúry dosahuje 800 W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Nie
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Hodnotenie

4,9 / 5

15 recenzií Bosch BFL523MS0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Roland

24.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéRastislav

17.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


- Kvalitne spracovanie, pekný design, celkovo veľmi spokojný, máme ju krátko.<br /> - Dotykové ovládanie dvierok.<br /> - Otočný volič – čakal som lepšie spracovanie, chod.<br />


Jaroslav

20.4.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMilan

6.4.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Veľmi sa mi páči vzhľad a som spokojný pomer,výkon, cena super :) :)

Výkon cena super :)