Bosch DWB66DM50

Zobraziť


Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 69 dB, Maximálny výkon odsávania: 360 m3,


Cena 399,00 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 439,00 € Zobraziť nápoveď

7,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Komínový odsávač Bosch DWB66DM50 60 cm v nerezovej farbe je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Odsávač má tri výkonnostné stupne a 1 intenzívny TouchControl ovládním. K dispozícii je aj osvetlenie pomocou LED modulov 2 x 1,5 W, ktoré dobre osvetlí pracovné miesto pod digestorom. Odsávač Bosch DWB66DM50 má výkon 580 m³/h (pri odťahu) a dosahuje maximálnu hlučnosť 71 dB. Odsávač je vybavený kovovým tukovým filtrom umývateľným v umývačke riadu.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Bosch DWB66DM50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. S jeho pomocou si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. K dispozícii sú tri výkonové stupne odsávania, z ktorých si môžete vybrať podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pre ciruláciu vzduchu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter DWZ0DX0A0 a montážnu sadu Bosch DWZ0DX0U0 .

Príjemný dizajn

Dizajn odsávača pár je veľmi príjemný a hodí sa takmer do každej kuchyne. Je vhodný na montovanie nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Odsávač pár má povrchové prevedenie v príjemnej nerezovej farbe. K dispozícii je aj osvetlenie pracovného miesta pomocou LED modulov 2 x 1,5 W. 

Vlastnosti

Komínový odsávač pri jeho najvyššom výkone výkone 580 m³/h má hlučnosť 71 dB. Pre jeho pohodlné ovládanie je dotykové TouchControl s LED ukazovateľom. Elektronické ovládanie umožňuje jeho jednoduchú obsluhu a skvelý prehľad funkcií a vysoko výkonný ventilátor zabezpečí dokonale čistý vzduch. Kovový tukový filter je odnímateľný a jednoducho umývateľný aj v umývačke riadu. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Zaradený do energetickej triedy A

  • priemerná ročná spotreba 44 kWh
  • trieda účinnosti odsávania A
  • trieda spotreby energie: A
  • trieda účinnosti osvetlenia: A
  • trieda účinnosti tukového filtra: C

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 69 dB
Maximálny výkon odsávania 360 m3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch DWB66DM50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Igor

19. 7. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • odporucam