Bosch DWB97IM50


Šírka: 90 cm, Maximálna hlučnosť: 65 dB, Maximálny výkon odsávania: 450 m3,


Cena 509,00 €

Zľava 16% z pôvodnej ceny: 609,00 € Zobraziť nápoveď

10,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový odsávač Bosch DWB97IM50 90 cm s Box dizajnom v nerezovej farbe je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Odsávač má tri výkonnostné stupne a 1 intenzívny s automatickým spätným nastavením a TouchControl ovládním. K dispozícii je aj osvetlenie pomocou LED modulov 2 x 1,5 W, ktoré dobre osvetlí pracovné miesto pod digestorom. Odsávač Bosch DWB97IM50 má výkon 450 m³/h (pri odťahu) a 710 m³/h s intenzívnym stupňom odsávania dosahuje maximálnu hlučnosť 74 dB. Odsávač je vybavený kovovým tukovým filtrom umývateľným v umývačke riadu.

 

 

Odsávanie výparov

Komínový odsávač pár Bosch DWB97IM50 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. S jeho pomocou si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. K dispozícii sú tri výkonové stupne odsávania a 1 intenzívny, z ktorých si môžete vybrať podľa potreby. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu.

Príjemný dizajn

Dizajn odsávača pár je veľmi príjemný a hodí sa takmer do každej kuchyne. Je vhodný na montovanie nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Odsávač pár má povrchové prevedenie v príjemnej nerezovej farbe. K dispozícii je aj osvetlenie pracovného miesta pomocou LED modulov 2 x 1,5 W. 

Vlastnosti

Komínový odsávač pri jeho najvyššom výkone výkone 710 m³/h má hlučnosť 74 dB. Pre jeho pohodlné ovládanie je dotykové TouchControl s LED ukazovateľom. Elektronické ovládanie umožňuje jeho jednoduchú obsluhu a skvelý prehľad funkcií a vysoko výkonný ventilátor zabezpečí dokonale čistý vzduch. Kovový tukový filter je odnímateľný a jednoducho umývateľný aj v umývačke riadu. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Zaradený do energetickej triedy B

  • priemerná ročná spotreba 59,5 kWh
  • trieda účinnosti odsávania A
  • trieda spotreby energie: B
  • trieda účinnosti osvetlenia: A
  • trieda účinnosti tukového filtra: B

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90 cm
Maximálna hlučnosť 65 dB
Maximálny výkon odsávania 450 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch DWB97IM50

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené