Bosch DWF97RV60


Šírka: 89 cm, Maximálna hlučnosť: 70 dB, Maximálny výkon odsávania: 730 m3,


Cena 999,00 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 1 349,00 € Zobraziť nápoveď

19,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart komínový odsávač pár Bosch DWF97RV60 v čiernej farbe a plochým dizajnom so skleneným štítom. Je vhodný pre montáž na stenu nad varné miesto v kuchyni s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Pri cirkulácii je potrebné použiť recirkulačný kit alebo CleanAir recirkulačný kit. Odsávač má tri výkonové stupne a dva intenzívne s výkonom 730 m³/h. Inteligentný digestor disponuje elektronickým TouchControl dotykovým, otočným prstencom a LED ukazovateľom s 2 x 7 - segmentovým displejom. Odsávač pár je možné prepojiť s adekvátnou elektrickou varnou doskou. K dispozícii je aj AirQuality Sensor.Pracovné miesto pod odsávačom je osvetlené prostredníctvom funkcie SoftLight s pozvoľným rozsvietením a zhasínaním pomocou LED žiaroviek 2 x 3 W. Odsávač Bosch DWF97RV60 má tichý chod, 2 ventilátory a účinný BLDC motor s hlučnosťou pri maximálnom výkone 70 dB. Šírka odsávača je 90 cm.

 

 

 

Odsávanie výparov

Smart komínový odsávač pár Bosch DWF97RV60 je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania a dvomi intenzívnymi stupňami odsávania výparov, ktoré si môžete nastaviť podľa potreby. S inteligentným odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Obsahuje kovový tukový filter, vhodný do umývačky riadu. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť recirkulačný kit alebo CleanAir recirkulačný kit.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 90 cm. Odsávač má povrchové prevedenie v čiernej farbe v kombinácii s komínom z nerezu. Jeho sklenený štít je plochý, čím pôsobí zaujímavo a štýlovo a skrášli tak prostredie vo vašej kuchyni. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta s možnosťou nastavenia intenzity pomocou LED žiaroviek 2 x 3 W. Funkcia SoftLight poskytuje pozvoľné zasvecovanie a zhasínanie osvetlenia.

Komunikácia medzi varnou doskou a digestorom

Ovládajte svoj odsávač pár z varného panelu. Varná doska môže byť spojená s digestorom. Obe sú vybavené Wi-Fi modulom, ktorý umožňuje ich vzájomnú komunikáciu. Po zapnutí varného panelu sa automaticky zapne aj odsávač pár. Po ukončení varenia sa odsávač po krátkomdobehu automaticky vypne. Zabezpečí, že kuchynské pachy sa vytratia. Ak chcete digestor ovládať priamo, stačí ak na varnom paneli dotykom aktivujete manuálne ovládanie.

Inteligentný spôsob použita

Inteligentný komínový digestor vám ušetrí množstvo stresu a času. Funkcia AutoControl umožňuje ovládanie varnej dosky a odsávača pár s pripojením Wi-Fi. Z vášho smart zariadenia umožňuje naprogramovať digestor tak, aby sa ventilátor a osvetlenie zapli po zapnutí varného panelu, alebo ho nastavíte tak, aby automaticky bežal 20 minút po vypnutí varnej dosky. Vy sa tak môžete venovať veciam, ktoré sú pre vás dôležitejšie. S Home Connect môžete dokonca kontrolovať aj stav nasýtenia fitrov vo vašom odsávači pár. Po prihlásení do aplikácie skontrolujte zanesenie fitrov uhlíkom a tukmi a zistíte tak, či je potrebná jeho výmena.

Vlastnosti

Komínový odsávač pár má hlučnosť do 70 dB pri maximálnom stupni odsávania. Intenzita odsávania a svetla je pohodlne a rýchlo nastaviteľná do požadovanej úrovne odvetrávania. Elektonické riadenie s dotykovým ovládaním a digitálnym ukazovateľom umožnuje jeho jednoduchú obsluhu. Intenzívny stupeň odsávača so spätným nastavením vie automaticky vrátiť výkon odsávača na normálny stupeň. S odsávačom pár bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Ďalšími prednosťami sú

  • 2 výkonné ventilátory
  • účinný BLDC motor
  • maximálny výkon  730 m³/h
  • PerfectAir senzor: automatická kontrola nastavenia pre maximálny výkon a minimálnu hlučnosť
  • funkcia PowerBoost
  • obvodové odsávanie
  • možnosť prepojenia s príslušnou elektrickou varnou doskou

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89 cm
Maximálna hlučnosť 70 dB
Maximálny výkon odsávania 730 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch DWF97RV60

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené