Bosch GSN58VWEV

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 719,04 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skriňová NoFrost mraznička Bosch GSN58VWEV v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Elektronická regulácia teploty s LED ukazovateľmi umožňuje presné a jednoduché nastavenie. Objem mrazničky dosahuje 365 litrov. Vnútrorný priestor je vybavený 5 priehľadnými plastovými boxami, z toho 1 bigBox, VarioZone vyberateľnými odkladacími plochami a miskou na ľad. Mraziaca kapacita dosahuje 22 kg/24 hod. a akumulačná doba 25 hodín. Disponuje funkciou supermrazenia. FreshSense zaručí konštantnú teplotu vďaka senzorovej technológii. Pre úsporu energie je skriňová mraznička Bosch GSN58VWEV vybavená optickým a akustickým varovným signálom pri zvýšenej teplote vo vnútri. Bezpečnostný varovný systém s memory funkciou vás upozorní aj pri nedovretých dverách a výpadku prúdu. Hlučnosť 39 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Liebherr GN 2723 Liebherr GN 2723

K nákupu získate 5-ročnú záruku na zakúpený spotrebič

Skriňová mraznička Liebherr GN 2723 v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka objem 224 litrov. V jej vnútri nájdete 7 zásuviek pre prehľadné uskladnenie potravín. Disponuje beznámrazovým systémom NoFrost, digitálnym ukazovateľom teploty. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. Vďaka technológii NoFrost nie je potrebné ju odmrazovať.

Základné parametre

  • Výška: 164,4 cm
  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celkový čistý objem: 224 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Úsporná mraznička

Skriňová NoFrost mraznička Bosch GSN58VWEV zaujme svojím celkovým objemom až 365 litrov, a tak ponúka maximálny priestor pre uloženie všetkých vašich mrazených potravín. Vnútorný chladiaci priestor tvorí 5 samostatných transparentných zásvuiek z toho jeden extra veľký BigBox a VarioZone vyberateľnými odkladacími plochami. K dispozícii je tiež miska na ľad. LED ukazovateľ teploty poskytuje možnosť nastavenia požadovanej klími v mrazničke podľa typu uskladnených potravín. Optický a akustický varovný signál zvýšenej teploty vo vnútri dotvára špičkové vybavenie mrazničky. 

Už žiadne odmrazovanie

Vďaka technológii NoFrost je vlhkosť zo vzduchu zachytávaná v centrálnom výparníku a nie na potravinách či stenách mrazničky, kde zamŕza a tvorí sa z nej ľad. Chladiaca jednotka, ktorá odvádza vlhkosť sa sama automaticky odmrazuje. Výzrážaná voda sa odvádza von do špeciálnej zbernej misy a odtiaľ odparí pomocou tepla z kompresora. Týmto spôsobom funkcia NoFrost nielenže trvalo udržuje vašu chladničku bez ľadu, ale vás aj zbavuje potreby jej manuálneho odmrazovania.

Mraznička, ktorá sa reguluje sama.

MultiAirflow systém zaisťuje konštantné prúdenie chladného vzduchu a prechladzovanie políc v spotrebiči. Tak je v celej chladničke udržovaná rovnaká teplota a nedochádza k teplotným výkyvom. V celom chladiacom priestore sa minimalizuje proces vysúšanie potravín, a tým sa predlžuje ich trvanlivosť a arómu, pre ktoré ste si ich tak obľúbili.

Dokonalá klíma pre potraviny

Mraznička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BigBox

Zásuvka pre praktické usporiadanie už zmrazených potravín alebo potravín o veľkom objeme, napr. ako je torta alebo pizza. Bez ohľadu na to, či sa potrebujete postarať o oslavu narodenín vášho dieťata alebo zmraziť svadobnú tortu – v zásuvke BigBox nájdete dosť priestoru pre veľké zmrazené potraviny.

Supermrazenie

Bežné mrazničky môžu úspešne zmraziť vaše jedlo, ale zachovať ho zmrazené nie je vždy zaručené. Mrazničky s funkciou SuperMrazenie zmrazia potraviny rýchlejšie a pri vkladaní nových potravín do mrazničky chránia už zmrazené potraviny pred rozmrazovaním. Spotrebič sa po dosiahnutí požadovanej teploty vráti späť do bežnej prevádzky, čím sa predchádza plytvaniu energiou. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 191 cm
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 365 L
Mraziaci výkon: 22 kg/24h
Celkový hrubý objem: 400 L
Počet zásuviek: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 70 cm
Výška: 191 cm
Hĺbka: 78 cm
Hmotnosť: 92,25 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 304 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 25 hod.

Dizajn

Celkový čistý objem: 365 L
Celkový hrubý objem: 400 L
Počet zásuviek: 8
Typ ovládania: elektronické

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Medzizásuvkové mrazenie: Nie

Mraznička

Mraziaci výkon: 22 kg/24h

Ostatné

Kód produktu: GSN58VWEV

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore