Bosch HBA534ES0 vstavaná rúra

51× Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3400 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 7 Viac info


Cena 339,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

51×

90% Kvalita
Výborná

86% Hodnota za peniaze
Výborná

51 + nakupů

Zobraziť 51 recenzií

Popis produktu

Vstavaná elektrická rúra Bosch HBA534ES0 s objemom 71l a 3D horúcim vzduchom pomáha dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia na viacerých úrovniach súčasne s jednonásobným teleskopickým výsuvom. Zápustné otočné voliče zaručujú jednoduché čistenie a údržbu ovládacieho panelu, ovládanie dopĺňa LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Rúra ponúka 7 druhov ohrevu v teplotnom rozsahu 50 °C - 275 °C: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, horúci vzduch jemný. Ďaľšou dôležitou funkciou je detská poistka a samočistiaca funkcia EcoClean. Osvetlenie v rúre Bosch HBA534ES0 je halogénové. Dvierka rúry sú vybavené dizajnovým nerezovým madlom.

 

 

Elegantný spotrebič

S touto XXL vstavanou elektrickou rúrou Bosch HBA534ES0 s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 7 druhmi ohrevu a je zaradená do energeticky úspornej triedy A.

GranitEmail

Vnútorný priestor je vyrobený z GranitEmail čo je vysoko hodnotná smaltovaná povrchová úprava rúry a smaltovaných dielov príslušenstva. Jedná sa o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškriabaniu a kyselinám. Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vstva jemných keramických zrniek na zadnej strane rúry zabráni znečisteniu počas pečenia absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie po celú dobu životnosti spotrebiča.

Vlastnosti

Rúra je elektrická s objemom 71 l a ponúka 7 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 50 °C - 275 °C:

  • horúci vzduch
  • horný/dolný ohrev
  • cirkulačný infra-gril
  • veľkoplošný gril
  • stupeň na pizzu
  • dolný ohrev
  • horúci vzduch jemný

K dispozícii je aj praktická detská poistka a halogénové osvetlenie a samočistiaca funkcia EcoClean. Ovládanie rúry je zabezpečené prostredníctvom zápustných otočných voličov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia aj na viacerých úrovniach súčasne. V strede je umiestenený digitálny LED displej s hodinami a časovou predvoľbou. Dvierka rúry s čiernym sklom otvoríte pomocou nerezového madla. Pre ľahšiu manipuláciu s plechmi je k dispozícii aj výsuvný systém s jednonásobným teleskopickým výsuvom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

51 recenzií Bosch HBA534ES0 vstavaná rúra

90% Kvalita
Výborná

86% Hodnota za peniaze
Výborná

Beata

23. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráTerezia

8. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Akcia na spotrebice
  • Cenyproduktov vyssie nez u konkurencie

Vladimír

8. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáPeter

11. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca