Bosch HMG6764S1

Zobraziť


Celk.vnútor.kapacita rúry: 67 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: Pyrolýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 12 Viac info


Cena 1 290,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 25,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná rúra s mikrovlnami Bosch HMG6764S1 v nerezovom prevedení v sebe kombinuje mikrovlnné funkcie so 4 D horúcim vzduchom a 12 druhmi ohrevu. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 800 W. Objem rúry je 67 l. Jej ovládanie je veľmi praktické a intuitívne pomocou otočného prstenca a TFT farebného grafického displeja s dotykovým ovládaním. Pyrolytické samočistenie odbúra námahu s čistením. Vstavaná rúra s mikrovlnami s funkciou PerfectBake a teplotnou sondou PerfetRoast ponúka perfektné výsledky pečenia. Pre jednoduchú manipuláciu s plechmi má k dispozícii jednonásobný teleskopický výsuv, ktorý je odolný voči pyrolýze. Funkcia Assist ponúka automatické nastavenie optimálneho druhu ohrevu, teploty a času prípravy pre množstvo pokrmov. Dodávané príslušenstvo: závesné rošty, jednonásobný teleskopický výsuv.

Vstavaná rúra s mikrovlnami

KVstavaná rúra s mikrovlnami Bosch HMG6764S1 zo série 8 ponúka inteligentnú invertorovú technológiu s maximánym výkonom 600 W, mikrovlnný ohrev s výkonom 800 W, kombinovaný ohrev a 12 druhov ohrevu vrátane 4D horúceho vzduchu. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezovo čiernej farby a sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Ovládanie je veľmi moderné prostredníctvom centrálneho otočného voliča s dotykovým TFT displejom, ktorý je veľmi dobre čitateľný a jeho ovládanie je naozaj intuitívne. TFT dotykový displej vás bude jednoducho navigovať, aby bolo ovládanie rúry hračkou. Stačí si vybrať zo širokej ponuky možností alebo si jednoducho nastavíte všetko podľa svojich vlastných zvykov.

Druhy ohrevu

Kombinovaná rúra s mikrovlnami ponúka 2 systémy varenia v jednom spotrebiči. Integrovaná funkcia mikrovĺn okrem ohrievania jedla dokáže pokrmy aj rozmrazovať. Ak ku zvolenému pokrmu pridáte aj mikrovlny, môžete skrátiť čas prípravy. Skráťte si čas varenia prostredníctvom tejto vstavanej rúry s mikrovlnami s objemom 67 l a ponúka 12 druhov ohrevu s rozsahom teplôt 30 °C - 300°C a LED vnútorné osvetlenie. Rúra je vybavená aj funkciou Assist. Assist umožňuje varenie ako profesionál. Máte k dispozíciii celú kuchársku knihu vo svojej rúre. Ponúka individuálne odporúčania k nastaveniam pre dokonalé výsledky prípravy jedál. Stačí si jednoducho vybrať z ponúkaného zoznamu, čo chcete pripravovať, zadať hmotnosť pokrmu a rúra za vás všetko ostatné dokončí s dokonalým výsledkom.

  • 12 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, predohrev, udržovanie tepla
  • ďalšie spôsoby ohrevu s mikrovlnami: mikrovlnný ohrev, kombinovaný mikrovlnný ohrev
  • maximálny výkon: 800 W; 5 možností nastavenia mikrovlnného výkonu (90 W,180 W,360 W,600 W, 800 W) s invertorom
  • inteligentná invertorová technológia: maximálny výkon je regulovaný až na 600 W pri dlhšej prevádzke.

Účinný 4D horúci vzduch

Elegantná rúra  je oproti jednoduchým rúram vybavená i modernou technológiou 4D horúceho vzduchu. Tento systém zabezpečí presné a pravidelné distribuovanie horúceho vzduchu do každej zo štyroch jej úrovní. Zabezpečujú to kvalitné nerezové ventilátory, ktoré počas pečenia alebo grilovania striedajú smer otáčania, aby dokázali zabezpečiť plynulú cirkuláciu horúceho vzduchu. Pripravujte jedlá efektívne a rýchlo.

Varte dokonalé jedlá

Inteligentná vstavaná parná rúra v sebe ukrýva šikovnú funkciu, ktorú aktivujete stlačením tlačidla. Vďaka množstvu funkcií, ktoré v sebe ukrýva budú pripravované pokrmy dokonalé s tým najmenším úsilím. Úspech je zaručený a navyše získate absolútnu kontrolu nad pripravovanými jedlami. PerfectBake senzor a PerfectRoast teplotná sonda vám prinášajú výsledky ako od šéfkuchárov. Tri vysoko citlivé meracie body snímaču pomáhajú určiť teplotu mäsového pokrmu v strede na stupeň presne v danej sekunde. Meranie je maximálne presné. Výhodou je aj to, že teplotná sonda môže byť použitá aj v kombinácii s mikrovlnami a parou.

Nenáročná údržba

Už sa viac nemusíte trápiť s namáhavým drhnutím a čistením vnútra rúry. Vďaka našim rúram s integrovanou samočistiacou funkciou pyrolýza môžete na túto úlohu úplne zabudnúť. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo Start a vaša rúra sa, v závislosti od stupňa znečistenia, zohreje až na max. 480 °C a spáli všetky tuky alebo zvyšky jedál. Všetko, čo po nich zostane, bude len trochu popola, ktorý sa dá jednoducho odstrániť. 

Pohodlná manipulácia

Pre rúry spoločnosti Bosch máte možnosť si vybrať z niekoľkých typov príslušenstva na vyťahovanie, ktoré Vám umožní jednoduchú manipuláciu a bezpečný prístup k plechom a výsuvným roštom. Už nemusíte siahať do rozpálenej rúry, keď potrebujete napr. podliať pečené mäso. Ponúka závesné rošty a 1-násobný plný teleskopický výsuv.

Rýchloohrev

Až o 30 % kratší čas predhrievania pri konštantnej spotrebe elektrickej energie. Nastavíte požadovaný druh ohrevu a teplotu a potom stlačte tlačidlo „rýchloohrev“. Spotrebič sa zahrieva najskôr s maximálnym výkonom na požadovanú teplotu a potom sa automaticky prepne na požadovaný druh ohrevu.

Dodávané príslušenstvo

Štandardne sa s rúrou dodáva aj príslušenstvo: závesné rošty, jednonásobný teleskopický výsuv.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 67 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch HMG6764S1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Daniel

9. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon