Bosch HRA534ES0


Vstavaná parná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 8, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 54,8 cm. Viac info

Farba


Cena 418,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Bosch HRA534ES0 v nerezovom prevedení s objemom 71 litrov, parnou funkciou Hotair steam a funkciou 3D horúci vzduch spadá do energetickej triedy A. Má špeciálny povrch EcoClean Direct, hydrolytické čistenie, LED displej a teleskopické výsuvy.

 

 

 

Bosch HRA534ES0

S touto vstavanou elektrickou rúrou s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojim elegantým čierno-sivým dizajnom so sklenenými dvierkami, vďaka čomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje hneď 8 druhmi ohrevu s rozsahom teplôt 50 °C - 275 °C a je zaradená do energeticky úspornej triedy A.

  • 8 druhov ohrevu: horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, horúci vzduch jemný, horúci vzduch + para

Zvonku chrumkavé, zvnútra šťavnaté

Vstavaná parná rúra pridaním ideálneho množstva pary v správnej chvíli zlepší výsledky pečenia. Jemná para zabráni vyschnutiu pokrmov, a zároveň sa postará o ich chrumkavú kôrku a vláčnosť vo vnútri. Naplňte zásobník na vodu, ktorý je umiestnený za ovládacím panelom a zvoľte príslušný program. Dosiahnete tak perfektné výsledky pečenia.

Perfektne upečené pokrmy

Vďaka dokonalému rozloženiu tepla až na 3 úrovniach súčasne dosiahnete pri pečení vždy skvelé výsledky. Distribúcia tepla je rýchla a rovnomerná v celom priestore rúry. Môžete piecť slané aj sladké pokrmy súčasne bez pomiešania chutí. Vnútro rúry je dokonale osvetlené a vy máte prehľad pri príprave pokrmu. 

hotAir Steam 

Efektívny a praktický spôsob pečenia poskytne hotAir Steam, ktorá sa postará o chrumkavé a nadýchané pokrmy. Funkcia je ideálna pre pečenie a vaše jedlo zosatne svieže a šťavnaté, vďaka pare. Para pomáha zachovať jedlu jej chuť a textúru. Jednoducho stači naplniť odnímateľnú misku na vodu. 

Nenáročná údržba s EcoClean Direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vrstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia, absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie - a to po celú dobu životnosti spotrebiča.

Jednoduché čistenie

Jemne zašpinenú rúru vyčistíte rýchlo a jednoducho. Stačí umiestniť približne 400 ml vody a kvapku saponátu na dno rúry na pečenie a potom nastaviť vhodný druh ohrevu, teplotu a dobu trvania. Ekologický čistiaci systém namočí vypálene nečistoty a následne už len stačí utrieť vnútorný priestor rúry a vnútornú stranu sklenených dvierok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch HRA534ES0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami