Bosch KIS86AFE0

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
799,00 €

Pôvodná cena 1 133,04 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kombinovaná chladnička Bosch KIS86AFE0 v bielom prevedení s technológiou LowFrost. Chladiaca časť, umiestnená hore, má objem 192 litrov. Vnútornú výbavu tvorí 5 políc a 1 VitaFresh box na ovocie a zeleninu. Vo dvierkach je 5 priehradok. Objem mrazničky je 74 litrov a vnútornú výbavu tvoria 2 priehľadné zásuvky a 1 BigBox priehradka. Mraziaca kapacita dosahuje 7 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 32 hodín. Využíva aj FreshSense senzory, funkciu SuperChladenie. Má dva samostatné chladiace okruhy. Rozmery (VxŠxH): 177,2 x 55,8 x 54,5 cm. Hlučnosť dosahuje 36 dB. Klimatická trieda: SN-ST. Elektronická regulácia teploty zvlášť pre chladničku a mrazničku. Má úsporné LED osvetlenie a zvukový alarm pri otvorených dverách.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 29 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Popis produktu

Bosch KIS86AFE0

Chladiaca časť vstavanej kombinovanej chladničky značky Bosch s vnútorným objemom 192 litrov disponuje 5 odkladacími sklenenými poličkami (z toho 4 poličky si viete výškovo nastaviť). VitaFresh plus box s reguláciou vlhkosti je ideálny na uskladnenie ovocia a zeleniny. Päť poličiek vo dverách je vyrobených z plastu a využijete ich na odloženie fliaš či vajíčok. 

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 74 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 7 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 32 hodín. Vybavenie tvoria 2 priehľadné plastové mraziace priehradky a jeden 1 BigBox, do ktorého uložíte aj objemnejšie potraviny. Má tiež funkciu SuperMrazenie, čo znamená, že čerstvé potraviny sú rýchlejšie zmrazené. 

VarioShelf polička

Získajte v chladničke ešte viac priestoru vďaka dvojdielnej poličke VarioShelf z bezpečnostného skla. Polička sa skladá z dvoch častí. Jedna časť je pevná, druhá časť sa dá zasunúť pod pevnú časť. 

Technológia LowFrost

Bosch KIS86AFE0 vám ušetrí množstvo práce s odmrazovaním a údržbou. Technológia LowFrost má špeciálne chladiace okruhy, vďaka čomu sa vo vnútornom priestore chladničky aj mrazničky tvorí až o 80 % menej námrazy. Energetická účinnosť spotrebiča sa zachová a odmrazovanie bude pre vás omnoho jednoduchšie.

FreshSense senzory

Vo vnútri chladničky sú umiestnené špeciálne FreshSense senzory zodpovedné za optimálnu teplotu potravín v chladničke. Okrem monitorovania teploty v chladničke sledujú aj teplotu okolia. Pri akýchkoľvek výkyvoch senzory upravia teplotu tak, aby si potraviny zachovali potrebnú teplotu. Rovnomerné prúdenie vzduchu zaistí vnútorný ventilátor.

Funkcia SuperChladenie

Stará sa o rýchlejšie zachladenie čerstvo vložených potravín. Pred nákupom je potrebné stlačiť tlačidlo super a chladnička automaticky zníži teplotu na maximálne 2 °C. Takáto úprava teploty predchádza zbytočnému zvýšeniu teploty, ktoré môže nastať po vložení nových potravín. Navyše sa tak šetrí na spotrebe energie. Funkcia sa po 6 hodinách automaticky vypne.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému LED stropnému osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Pripojené súbory

IL_SK_2073301 [*.pdf, 993.51 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 177,2 cm
Maximálna hlučnosť: 36 dB
Celkový čistý objem: 266 L
No Frost (mraznička): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 55,8 cm
Výška: 177,2 cm
Hĺbka: 54,5 cm
Hmotnosť: 63,602 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 36 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 74 L
Mraziaci výkon: 7 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 266 L
Uchytenie dverí: Dvere pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 192 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 219 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 32 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Funkcie

No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Ostatné

Kód produktu: KIS86AFE0

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore