Bosch KSV36VLEP

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
619,00 €

Pôvodná cena 713,04 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 12,38 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Jednodverová voľne stojaca NoFrost chladnička Bosch KSV36VLEP v nerezovom prevedení a s objemom 346 litrov. Osvetlená LED svetlom. Vybavená je 7 sklenenými bezrámovými policami, držiakom na fľaše a jednou VitaFresh zásuvkou s reguláciou vlhkosti na skladovanie ovocia a zeleniny. Na dverách chladničky je 5 plastových poličiek. Optimálna klíma vďaka senzorom FreshSense, vnútornému ventilátoru a funkcii SuperChladenie. Otváranie pomocou praktického madla. Hlučnosť: 39 dB. Kimatická trieda: SN-T. Rozmery (VxŠxH): 186 x 60 x 65 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

Liebherr Kef 4330 Liebherr Kef 4330

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii

5 (4)

Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 v nerezovom prevedení s automatickým odmrazovaním chladiacej časti. Jej ovládani je dotykové prostredníctvom TFT displeja s digitálnymi ukazovateľmi teploty. Chladiaci priestor má čistý úžitkový objem 396 l. Pohodlne doň umiestníte kompletný nákup pre celú rodinu. Vnútorné vybavenie tvorí 6 políc z toho 5 výškovo nastaviteľných, dverové priehradky, stropné LED osvetlenie, držiak na fľaše a tiež držiak na vajíčka. V dolnej časti sú 2 priehaľadné plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zelniny. Jednodverová chladnička Liebherr Kef 4330 je predpripravená pre prepojenie so SmartDevice Box, čím umožňuje následný prístup k ďalším službám ako aj ovládaniu nadiaľku.

Základné parametre

  • Výška: 185 cm
  • Celkový čistý objem: 396 L
  • NoFrost (chladnička): Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Hluk

Nebude vás rušiť nadmerným hlukom. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB.

Bosch KSV36VLEP

Voľne stojaca jednodverová chladnička Bosch KSV36VLEP v nezerovom prevedení s celkovým objemom 346 litrov si nájde miesto aj vo vašej kuchyni a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Okrem toho je vybavená technológiou NoFrost, s ktorou môžete zabudnúť na zdĺhavé odmrazovanie. Chladnička sa odmrazí sama, čo šetrí váš čas. Pre pohodlné otváranie je z vonkajšej strany dvierok umiestnené praktické madlo. Je obzvlášť vhodná do domácností, kancelárií alebo na chatu. Vo vnútri nájdete dostatok priestoru pre vaše potraviny. Má špeciálne poličky Easy Access, ktoré ponúkajú dokonalý prehľad a jednoduché uskladnenie. Sú odolné voči nárazu. Mechanizmus plynulého vysúvania umožňuje ich pohodlné využitie. Vnútro chladničky ešte obsahuje:

  • 7 sklenených výsuvných políc bez rámu  (Easy Access police)

  • 5 plastových políc vo dverách 

  • 1 držiak na fľaše

  • 1 VitaFresh zásuvka s reguláciou vlhkosti udržuje potraviny ako ryby, mäso v extra chladnej teplote, ovocie a zeleninu udrží čerstvú vďaka regulácii vlhkosti

VitaFresh zásuvka

Systém zachovania čerstvosti v priehradke VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

FreshSense senzory

Vo vnútri jednodverovej chladničky sú umiestnené špeciálne FreshSense senzory zodpovedné za optimálnu teplotu potravín v chladničke. Okrem monitorovania teploty v chladničke sledujú aj teplotu okolia. Pri akýchkoľvek výkyvoch senzory upravia teplotu tak, aby si potraviny zachovali potrebnú teplotu. Rovnomerné prúdenie vzduchu zaistí vnútorný ventilátor.

Funkcia SuperChladenie

Stará sa o rýchlejšie zachladenie čerstvo vložených potravín. Pred nákupom je potrebné stlačiť tlačidlo super a chladnička automaticky zníži teplotu na maximálne 2 °C. Takáto úprava teploty predchádza zbytočnému zvýšeniu teploty, ktoré môže nastať po vložení nových potravín. Navyše sa tak šetrí na spotrebe energie. Funkcia sa po 6 hodinách automaticky vypne.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému LED stropnému osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Pripojené súbory

IL_SK_2073259 [*.pdf, 993.5 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 186 cm
Celkový čistý objem: 346 L
NoFrost (chladnička): Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 68,387 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Dizajn

Celkový čistý objem: 346 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 116 kWh
Klimatická trieda: SN-T
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
NoFrost (chladnička): Áno
Displej na dvierkach: Nie

Ostatné

Kód produktu: KSV36VLEP

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore