Bosch MMB6384M VitaPower s mixovacou nádobou

Cena:
199,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný stolný mixér Bosch MMB6384M s ThermoSafe sklenenou mixovacou nádobou (objem: 1,5 L) disponuje systémom ProPerformance, vďaka ktorému dokážete pripraviť lahodné smoothie. Taktiež si dokážete pripraviť nápoj na cestu priamo vo fľaške 2Go s ochranou proti vytečeniu. Bosch MMB6384M je možné nastaviť na 3 automatické programy pre smoothie, drtenie ľadu a čistenie. mixovania alebo na pulznú funkciu. Vysoký výkon a rýchlosť až 3 000 otáčok za minútu zabezpečuje výkonný 1 200 W motor. Použité čepele ProEdge z nerezovej ocele so systémom EasyKlick vám zaručujú jemné a hladké mixovanie surovín. Diely mixéra Bosch MMB6384M je možné rozložiť a umývať v umývačke riadu. Po skončení mixovania napájací kábel jednoducho odložíte do samostatnej priehradky. V balení sa nachádza vtláčadlo pre ľahšie napĺňanie mixéra surovinami.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Bosch MMB6384M

 • Stolný mixér
 • ThermoSafe sklenená nádoba s objemom 1,5 L
 • Fľaša 2Go s objemom 0,6 L a ochranou proti vytečeniu 
 • Výkon: 1 200 W
 • 3 000 otáčok za minútu
 • Čepele ProEdge z nerezovej ocele
 • ProPerformance systém
 • 3 automatické programy
 • Variabilné nastavenie rýchlosti a pulzná funkcia
 • Diely sú umývateľné v umývačke riadu
 • 1x vtláčadlo

Výkonnosť

Stolný mixér Bosch MMB6384M VitaPower Serie|4 disponuje silným 1 200 W motorom s rýchlosťou 30 000 ot./min., ktorému nerobí problém drtenie ľadu alebo sekanie tvrdých surovín na perfektne jemné smoothie. Hrubé steny mixéra sklenenej nádoby sú ako stvorené pre horúce polievky, ale aj ľadové drinky. Vnútorná stena nádoby je špeciálne tvarovaná, aby podporila cirkuláciu ingrediencií

Automatické programy 

Vďaka predvoleným programom mixéra Bosh MMB6384M zvolíte automaticky rýchlosť vhodnú pre váš typ mixovania. Jediné, čo musíte urobiť je stlačiť a vybrať jeden z troch automatických programov, ktoré disponujú rôznou rýchlosťou a dobou mixovania. Na výber máte programy smoothie, drvenie ľadu alebo špeciálny čistiaci program.

Ľahká manipulácia

Bezpečnostný vrchnák použitý na mixéri Bosh MMB6384M ľahko uzatvoríte otočením, ktorý blokuje prevádzku mixéra, pokiaľ nie je bezpečne upevnený. Mixér disponuje otvorom pre nalievanie, pomocou ktorého sa nemusíte obťažovať zložiť celý vrchnák.

Smoothie na cestách

Pomocou fľaše 2Go dokážete priamo v nej namixovať smoothie, ktoré je ihneď pripravené s vami na cesty. O bezpečnosť sa stará SafeLock, ktorý ochraňuje fľašu proti vytečeniu a jedinečný bezpečnostný mechanizmus zabraňuje otvoreniu a vytečeniu na časť s pohonom. 

Komfort pri čistení

Čepele ProEdge sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so spevnenými okrajmi pre najvyššiu odolnosť pri mixovaní. Po skončení mixovania jednoducho vyberiete patentovaný držiak nožov EasyKlick a následne ľahko a rýchlo očistíte. Diely mixéra Bosch MMB6384M VitaPower Serie|4 je možné umývať v umývačke riadu.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 1,5 L
Príkon: 1200 W
Pulzný spínač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Objem: 1,5 L
Pulzný spínač: Áno
Vyberateľná miska: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 23 cm
Hmotnosť: 4831 g
Výška: 41 cm
Hĺbka: 19,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: druhý nôž v nádobe 2Go

Energetické údaje

Príkon: 1200 W

Funkcie

Smoothie: Áno
Drtenie ľadu: Áno

Ostatné

Kód produktu: MMB6384M

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore