Bosch MS6CB61V1 ErgoMixx (s vakuovacím nástavcom)

Cena:
96,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,94 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V1 ErgoMixx  je vybavený profesionálnym výkonom, vďaka motoru s výkonom 1000 W. Perfektné výsledky zabezpečí QuattroBlade, štvorčepeľový nôž a funkcia AntiSplash zabezpečí mixovanie bez vyšplechnutiu ingrediencií. Spolu s možnosťou výberu z 12 rýchlostí a s Turbo funkciou sa môžete spoľahnúť na perfektné výsledky. Mixér je skvelým pomocníkom do kuchyne, pomôže vám pripraviť aj horúce pokrmy ako je pyré alebo polievky. Vďaka vákuovaciemu nádstavcu odstránite vzduch z vákuovej nádoby s vrchnákom alebo vákuových vreciek na zips a tým dokážete uchovať čerstvú chuť aj vzhľad potravín až 5x dlhšie. Tyčový mixér BOSCH zároveň myslí aj na pohodlné používanie a preto mu nechýba ergonomicky tvarovaná rukoväť s povrchom SoftTouch. Praktický "Click-mechanizmus" pre odpojenie mixovacej nohy umožňuje jednoduché použitie a čistenie v umývačke riadu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V1 ErgoMixx 

  • Príkon: 1000W
  • Nôž "QuattroBlade"
  • Funkcia AntiSplash
  • Pulzný spínač
  • Vrátane vákuového úložného systému
  • Počet rýchlosti: 12 plus turbo tlačítko
  • Klik mechanizmus umožňujúci jednoduché vybratie mixovacej nohy
  • SoftTouch ergonomická rukoväť
  • Farba: čierna

Maximálne výkonny

Ponorný mixér MS6CB61V1 ErgoMixx  s vyskoko výkonným motorm s príkonom 1000 W ponúka ľahké mixovanie a sekanie aj tých najtvrdších ingrediencií. Inovatívny QuattroBladeštvorčepeľový nôž s tvrdenou štvorkrídlou čepeľou zabezpečí účinné mixovanie a funkcia AntiSplash zabezpečí mixovanie bez vyšplechnutiu ingrediencií k tomu ešte ponúka pri miešaní a sekaní skutočne profesionálnu kvalitu.

Ergonomicky dizajn

Tyčový mixér MS6CB61V1 ErgoMixx disponuje výbornou manipuláciou vďaka protišmykovej SoftTouch rukoväti, ergonomickému tvaru a veľkým ovládacím tlačidlám. Patentovaný "Click-mechanizmus" pomáha pripojiť a jednoducho opojiť mixovaciu nohu a príslušenstvo bez námahy.  Vďaka tomuto vysúvaciemu mechanizmu ju možno umyť aj v umývačke riadu. 

Zvládne každú úlohu

Volič otáčok s 12 rýchlosťami ponúka vynikajúce výsledky a nespočet možností. Ponorný mixér poskytne ideálnú rýchlosť pre každý recept či je to - majonéza, detská výživa, polievka, krájanie, sekanie, miešanie - zvládne jednoducho každú úlohu. A ak je to potrebné,  je voliteľná aj Turbo funkcia.

Vákuový systém

S tyčovým mixérom Bosch ErgoMixx si užijete nielen výkonné mixovanie, ale vďaka váukovaciemu systému si uchováte čerstvú chuť aj vzhľad potravín až 5x dlhšie. Vákuovy úložný systém za pomoci vákuovacieho nádstavca odstráňuje vzduch z vákuovacieho príslušenstva (nádoba alebo vrecko), aby vaše jedlo zostalo dlho česrtvé. 

Všestranné využitie

Tyčový mixér Bosch MS6CB61V1 ponúka vysoko kvalitnú nohu z nerezovej ocele, ktorá je pachovo i chuťovo neutrálna. Priehľadná mixovacia nádoba (600 ml) s odmerkou, pre možnosť
uskladnenia v chladničke. A ako novinka vákuovy úložný systém s obsahom vákuovací nádstavec, vákuovacia nádoba s vrchnákom (1,0 l) a dve veľkosti vákuovacích vreciek na zips - vždy po 3 kusoch (1,2 l a 3,8 l).

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 12
Príkon: 1000 W
Pulzný spínač: Áno
Drtenie ľadu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Počet rýchlostí: 12
Pulzný spínač: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 5,5 cm
Hmotnosť: 2132 g
Výška: 39,3 cm
Hĺbka: 6,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Mixovacia nádoba

Energetické údaje

Príkon: 1000 W

Ergonómia

Ergonomická rukoväť: Áno

Funkcie

Drtenie ľadu: Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore