Bosch MUM54230 CreationLine

Hmotnosť: 6.9 Kg, Objem: 3.9 L, Počet rýchlostí: 7, Príkon: 900 W, Pulzný spínač: Áno, Funkcie robota: mixovanie, odšťavovanie, Mlynček na mäso: Nie, Počet nástavcov: 9, Materiál nádoby: nerez Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčný kuchynský robot BOSCH MUM54230 je praktický pomocník do každej štýlovej kuchyne. Obsahuje kvalitné príslušenstvo a pomôže vám s prípravou rôznych jedál. Veľká multifunkčnosť je aj vďaka kvalitnej cukrárenskej sade. Nerezová mixovacia misa má objem 3,9 litra zvládne spracovať 2 kg piškótového až po 1,5 kg kysnutého. Príslušenstvo môžete skladovať vďaka praktickej taštičke. Manipulácia s týmto prístrojom a ovládanie je veľmi jednoduché. Mixér má kvalitný motor, je rýchly a má výkon až 900 W. Komfort vám zabezpečí EasyArmLift, automatická parkovacia pozícia, LED ukazovatele prevádzky a indikátor poruchy. Farba biela / strieborná.

 

Bosch MUM54230 CreationLine

 • 900 W motor
 • 3D systém miešania "Multi-motion-drive"
 • Veľká nerezová misa (cesto s kapacitou max. 2.0 kg)
 • 7 rýchlostné stupne, momentový stupeň
 • EasyArmLift: ľahký a jednoduchý pohyb multifunkčného ramena
 • LED ukazovateľ prevádzky a indikátor poruchy
 • Veľká multifunkčnosť vďaka kvalitnej cukrárenskej sade (miešacia metla, šľahacia metlička, hnetací hák) a naviac priebehový krájač so štyrmi kotúčmi na krájanie, strúhanie a rezanie, plus mixér, mlynček na mäso a citrusovač.

Výkonný pomocník

Výkonný kuchynský robot BOSCH MUM54230 s prémiovým dizajnom dosahuje skvelé výsledky vďaka výkonnému motoru s výkonom 900 W. Počas prípravy vašich jedál si môžete vybrať zo siedmich rýchlostných stupňov a momentového stupňa, podľa vašej potreby.

3D PlanetaryMixing - nová dimenzia v miešaní

Pokročilé, jedinečné planétové miešacie zariadenie umožňuje silné zmiešavacie pohyby v troch rozmeroch, vďaka čomu sa zložky vždy dôkladne premiešajú pre dosiahnutie optimáleho účinku - a dokonalých výsledkov.

Komfort pri obsluhe

Integrovaná špeciálna funcia EasyArmLift - funkcia ramena ktorá uľahčuje prácu s robom jednoducho a bez námahy - stlačením jedného tlačidla. Prispôsobený je aj LED ukazovateľ prevádzky a indikátor poruchy. Nábeh motora je rovnomerný, vďaka čomu vám počas práce nevyšplechnú z misky ingrediencie. Kuchynský robot má hladký povrch, vďaka ktorému sa ľahko čistí a jeho príslušenstvo je možné umývať v umývačke riadu.

Príslušenstvo

K príslušenstvu kuchynského robota patrí hnetací hák a metly na miešanie a šľahanie. Misa na miešanie cesta je nerezová a jej objem je 3,9 litra, čo postačuje na prípravu 2 kg riedkeho cesta alebo 1,5 kg kysnutého cesta. K dispozícii je aj transparentné veko s plniacim otvorom.

Ďalšie praktické príslušenstvo:

 • priebehový krájač s krájacím, strúhacím a jemným strúhacím kotúčom
 • mixer plast 1,25 l
 • Lis na citrusy
 • Styline extra: taštička na príslušenstvo

Bezpečný chod

Pri vašej práci si môžete byť istý bezpečným chodom kuchynského robota. Prispôsobené má prísavné gumové nožičky pre jeho väčšiu stabilitu. Vybavený je aj ochranou proti preťaženiu a poistkou opätovného zapnutia, ktorá zabraňuje nečakanému spusteniu motora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 6.9 Kg
Objem 3.9 L
Počet rýchlostí 7
Príkon 900 W
Pulzný spínač Áno
Funkcie robota mixovanie, odšťavovanie
Mlynček na mäso Nie
Počet nástavcov 9
Materiál nádoby nerez

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MUM54230 CreationLine

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené