Bosch PNP6B6B90

Zobraziť


Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 274,00 €

Zľava 28% z pôvodnej ceny: 379,00 € Zobraziť nápoveď

5,48 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Plynová varná doska Bosch PNP6B6B90 v prevedení z čierneho tvrdeného skla so zapustenou mierne zdvihnutou inštaláciou má ergonomické ovládanie. Ovládanie je umiestnené vpredu pomocou otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním. Ponúka 4 plynové horáky rôzneho výkonu. Samostatné deliteľné liatinové rošty zabezpečia dokonalú stabilitu varných nádob. Horáky sú vybavené termoelektrickou poistkou proti zhasnutiu plameňa. Šírka 59 cm.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska Bosch PNP6B6B90 v elegantnom prevedení čierne tvrdené sklo, vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným ovládaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je uložený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Prostredníctvom 4 robustných ergonomických otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním si plynule nastavíte intenzitu plameňa v deviatich úrovniach a určite si toto skvelé a praktické ovládanie rýchlo osvojíte.

Horáky a ovládacie gombíky

Varná doska je vybavená 4 horákmi. K dispozícii je elektrické zapaľovanie horákov, ktoré je integrované v ovládacom gombíku. Zapaľovanie je tak veľmi jednoduché a bezpečné. Stačí gombík otočiť a stlačiť a horák je zapálený. Vďaka bezpečnostnej poistke sa v prípade zhasnutia plameňa, uzavretie plyn. Tým je váš domov chránený pred nebezpečenstvom výbuchu z nahromadenia zemného plynu. Ovládacie gombíky sa nachádzajú v prednej časti varnej dosky a sú tak ľahko prístupné.

Horáky majú kvalitné pevné samostatné istiace mriežky vyrobené z liatiny. Mriežky sú dostatočne pevné a odolné, aby udržali aj veľké a ťažké hrnce.

4 plynové horáky (1 rýchly, 1 úsporný a 2 normálne)

  • vzadu vľavo: normálny horák až 1.75 kW (v závislosti na typu plynu)
  • vzadu vpravo: silný horák až 3 kW (v závislosti na typu plynu)
  • vpredu vľavo: normálny horák až 1.75 kW (v závislosti na typu plynu)
  • vpredu vpravo:úsporný horák až 1 kW (v závislosti na typu plynu)

Údržba

Údržba varnej dosky je pohodlná a nenáročná. Čistenie dosky zvládnete bežnými čistiacimi prostriedkami a v prípade väčšieho znečistenia treba odstrániť a umyť aj mriežky. Po umytí ich vložíte späť na varnú dosku a tá bude opäť pripravená na ďalšie použitie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Bosch PNP6B6B90

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

František

23.5.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMartin

3.2.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • super cena a dizajn je fantasticky!
  • Žiadne!