Bosch PXX875D67E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
2 090,00 €

Pôvodná cena 2 843,80 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 41,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart indukčná varná doska s integrovaným odsávaním Bosch PXX875D67E v čiernom prevedení v sebe kombinuje indukčný varný panel s ventiláciou pre dosiahnutie dokonalých výsledkov varenia. Rovnako je možné indukčnú varnú dosku s odsávaním ovládať aj na diaľku prostredníctvom Home Connect. Disponuje 4 indukčnými varnými zónami z toho 2 flexInduction varné zóny. Varné zóny sa automaticky spoja alebo oddelia podľa tvaru a veľkosti nádoby, ktorá je na nich položená. Prémiové DirectSelect dotykové ovládanie je umiestnené v prednej časti. Teplotný senzor PerfectCook ready zabraňuje prekypeniu a prevareniu pokrmov, vďaka kontrole teploty počas varenia (je potrebné ho dokúpiť dodatočne). PerfectFry senzor zabezpečuje automatickú kontrolu teploty na 5 úrovniach. Samozrejmosťou varnej dosky Bosch PXX875D67E je funkcia PowerBoost a PanBoost. K dispozícii sú tiež praktické funkcie ReStar a quickStart, či funkcia udržiavania teploty. Integrovaný odvetrávací systém je vhodný pre inštaláciu s odvetrávaním alebo recirkuláciou. Ventilačný systém je esteticky zabudovaný v strede varnej plochy, má sklokeramický tepelne odolný kryt, ktorý umožňuje voľný pohyb a umiesňovanie nádob. Maximálny výkon odsávania dosahuje 500 m³/h. a pri intenzívnom stupni až 622 m³/h.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 27 %
Popis produktu

 

 

Smart indukčná varná doska s integrovaným odsávaním

Indukčná varná doska Bosch PXX875D67E ponúka výkonnú indukčnú varnú dosku spolu s odsávacím ventilátorom v jednom. Dokonale kombinuje dva spotrebiče: plne integrovaný digestor a indukčnú varnú dosku. Okrem toho, že ušetríte priestor, jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a vy budete mať skvelo vyzerajúcu kuchyňu. Ak spájate funkčné požiadavky s vysokými nárokmi na dizajn, je pre vás indukčná varná doska s integrovaným odsávaním tou pravou voľbou. Nenechá výpary a pachy z varenia vystúpiť nahor, ale ich odsaje tam kde vznikajú: priamo pri sporáku, priamo z hrnca, panvice či grilu. Plochu varnej dosky môžete jednoducho čistiť. Rovnako jednoducho je udržiavateľná aj mriežka odsávača, ktorá je odnímateľná a všetky kompontenty sú umývateľné dokonca aj v umývačke riadu. Poskytuje prístup k hliníkovému tukovému filtru. Pre ľahkú údržbu a trvalý výkon. Okrem týchto výhod ponúka inteligentná varná doska s integrovaným odsávaním aj tieto benefity:

 • Dotykové ovládanie DirectSelect Premium: s priamym a jednoduchým výberom varnej zóny, výkonu a ostatných funkcií.
 • FlexInduction zóna: ponúka väčšiu flexibilitu pomocou kombinovaných varných zón do jednej veľkej zóny, či už umiestnite malé alebo veľké hrnce alebo pekáč.
 • PerfectCook ready: teplotný senzor je schopný zabrániť prekypeniu a prevareniu pokrmov vďaka kanotrole teploty počas varenia - potrebné dokúpiť zvlášť!
 • PerfectFry senzor: umožňuje bezpečné vyprážania vďaka automatickej kontrole teplty v 5 úrovniach. Zabezpečuje dokonalé výsledky pečenia a vyprážania.
 • HomeConnect: umožňuje prepojiť domáce spotrebiče a uľahčiť si tak každodenný život.

PerfectFry

Poznáte niečo lahodnejšie ako dokonalý steak? K jeho príprave však nie je potrebný len kvalitný a čerstvý kus mäsa. Ideálna teplota smaženia je rovnako podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu panvice počas smaženia a nastaví ju presne tak ako je to potrebné. Takto si zaručene vychutnáte dokonalý steak. Senzor smaženia PerfectFry je priamo zabudovaný vo varnej doske a aktivovať ho môžete priamo na ovládacom paneli, kde si zvolíte príslušný stupeň teploty. Panvica sa následne zohreje na požadovanú teplotu, ktorú potom senzor automaticky udržuje. Po dosiahnutí požadovanej teploty zaznie akustický signál. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov smaženia je dôležité odhadnúť moment, kedy je olej v panvici rozpálený presne na správnu teplotu. Senzor presne pozná, kedy olej v panvici dosiahne tú správnu teplotu pre začiatok smaženia.

PanBoost

Funckia PanBoost zohrieva panvice a hrnce s povrchovou úpravou ešte rýchlejšie. Nie je potrebné mať obavy, že riad sa poškodí vplyvom nadmerného tepla. Túto funkciu je možné zvoliť prostredníctvom užívateľského rozhrania. Panvica bude pripravená na smaženie behom 30 sekúnd.

Varte ako profesionál

Vylepšená funkcia PowerBoost v indukčných varných doskách pridáva ešte viac energie na urýchlenie procesu varenia. 2 litre vody teraz uvaríte rýchlejšie až o 50 % ako u klasických sklokeramických dosiek. Funkcia MoveMode umožňuje intuitívne a pohodlne variť. Klasicky polievku pripraujete na stupni 9, necháte pomaly vrieť na stupni 5 a potom na stupni 1, pričom teplotu bolo potrebné manuálne prestavovať. Rozšírené zóny FlexInduction s funkciou MoveMode túto nepohodlnú prácu spravia za vás. Po aktivácii funkcie MoveMode sa rozšírená varná zóna rozdelí na 3 rôzne časti s prednastaveným výkonom 1,5 a 9.  Varná doska automaticky detekuje aj prítomnosť varnej nádoby, v prípade, že ju odstánite, všetky nastavenia sa automaticky vypnú z bezpečnostných dôvodov.

Vzdialená diagnostika: inteligntná podpora

Stávajú sa situácie, keď spotrebiče nefungujú tak ako by mali. Vzdialená diagnostika umožňuje jednoducho zavolať na linku HomeConnect a dohodnút ši termín pre diaľkovú diagnostiku vášho spotrebiča cez internet. S vaším povolením zákazníkcy servis bosch na diaľku preskúma spotrebič a vyhľadá problém, následne dá presné pokyny. Ak nie je možné problém vyriešiť nadiaľku, je možné kontaktovať servisného technika, ktorý príde k vám domov a vyrieši všetky problémy. Stlačením jediného tlačidla máte k dispozícii inteligentnú podporu a inteligentné riešenia.

Varná doska s flexibilným priestorom

Indukčná varná doska s FlexZone umožňuje variabilitu a flexibilitu v umiestňovaní hrncov. Či už ich umiestnite za sebou, vedľa seba, vždy máte na výber. Je možné ju využívať ako konvenčnú so 4 indukčnými varnými zónami, alebo stlačením tlačidla spojíte zóny do 2 veľkých súvislých. Získate tak ďalší priestor, kde je možné umiestniť aj väčšie nádoby ako pekáč, či veľkú panvicu.

 • varné zóny: 1 x Ø 400 mmx240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna alebo 2 x Ø 190 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna; 1 x Ø 400 mmx240 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna alebo 2 x Ø 190 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) indukčná varná zóna

Integrovaný odsávací systém

Varné dosky s integrovaným odsávaním umožňujú flexibilitu a slobodu pri prevádzke spotrebiča. Kombinujú v sebe najnovšie technológie indukčných varných zón a odsávačov pár v jednom spotrebiči. Integrovaný ventilačný modul odoberá paru a pach priamo zo zdroja a zanechá v kuchyni čistú a sviežu vôňu. Indukčná varná doska s plne integrovaným systémom odvetrávania pár inductionAir Plus umožňuje prevádzku s odvetrávaním alebo recirkuláciou. Je nutné inštalačné príslušenstvo:

 • HEZ9VEDU0 pre prevádzku s odvetrávaním vrátane cleanAir pachových filtrov
 • HEZ9VRPD0 pre riadenú alebo čiastočne riadenú cirkuláciu vrátane cleanAir pachových filtrov
 • základná montážna sada HEZ9VRUD0 pre riadenú cirkuláciu vrátane pachových CleanAir filtrov

Ventilačný systém

Ventilačný systém je plne integrovaný s dizajnom ústia so sklokeramickým tepelne odolným krytom. Umožňuje tak pohyb varných nádob. Ponúka 17 elektronicky riadených stupňov výkonu ventilátora a 2 intenzívne/boost stupne (s automatickým spätným chodom). Riadené sú prostredníctvom DirectSelect Premium ovládacieho panela. Inteligentný systém pracuje automaticky pomocou množstva snezorov: pri použití varnej zóny sa automaticky zapne ventilačný systém, a regulácia stupňa výkona je plne automatická. Po ukončneí varenia sa ventilátor automaicky spoustí pre dokonalé odstránenie zvyškového pachu (vo veľmi tichom režime pomocou špeciálneho ventilátora, 12 minút v režime odsávaného vzduchu, 30 minút v režime cirkulácie, spustenie môže byť ukončené ručne). Manuálne nastavenie stupňa výkonu je možné pomocou DirectSelect Premium dotykové ovládanie. Výkon odvetrávacieho systmu dosahuje:

 • pri normálnom stupni s odvetrávaním maximálne 500 m³/hod.
 • pri intenzívnom stupni s odvetrávaním 622 m³/hod.
 • pri normálnom stupni v režme recirkulácie 500 m³/hod.
 • pri intenzívnom stupni v režme recirkulácie 615 m³/hod.

Pre prevádzku s recirkuláciou je potrebné príslušensto:

 • 4 vstavané pachové cleanAri filtre - účinne redukujú pach vznikajúci pri varení. Ich výmena je veľmi jednoduchá s ľahkým prístupom zhora. Indikitáor nasýtenia cleanAir filtrov alebo tukového filtra je možné veľmi jednoducho odčítať na ovládacom panely alebo pomocou aplikácie HomeConnect. Aplikácia tiež umožňuje výhodne dokúpiť potrebné náhradné filtre HEZ9VRCR0.
 • 4 akustické filtre - s veľmi nízkou hlučnosťou a optimalizovanou psychoakustikou.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čistení behom varenia a hlavný vypínač.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine PXX875D67ESK (stiahnuť) [*.pdf, 3.88 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 81,6 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Maximálny výkon odsávania: 622 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno
Maximálny výkon odsávania: 622 m3
Počet rýchlostí: 17
Počet motorov: 1
Vhodný uhl. filter: HEZ9VRUD0
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 81,6 cm
Výška: 22,3 cm
Hĺbka: 52,7 cm
Hmotnosť: 27,81 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 69 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ horného povrchu: Indukčné
Štandardná varná zóna: 2
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Áno
Skosené hrany: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Možnosť recirkulácie: Áno
Automatické spustenie: Áno

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: PXX875D67E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore