Bosch PXY875DE3E


Indukčná varná doska, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240", Výška: 5,1 cm, Šírka: 81,6 cm, Hĺbka: 52,7 cm. Viac info


Cena 1 249,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 24,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Bosch PXY875DE3E s varným senzorom PerfectCook a pečúcim senzorom PerfectFry pre dokonalé výsledky varenia a pečenia vďaka automatickej kontrole nastavenia teploty. Ovládanie varnej dosky je dotykom. Disponuje automatickým nastavením optimálneho stupňa výkonu. Väčšiu flexibilitu ponúka spojenie varných zón Flexinduction. K dispozícii je aj funkcia PowerBoost a PanBoost. Varná doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom pre každú varnú zónu, minútkou. Ponúka 17 výkonových stupňov.

Varte s nadšením

Indukčný varný panel Bosch PXY875DE3E vám ušetrí množstvo času v porovnaní s klasickými varnými panelmi. Indukčný panel dokáže doviesť 2 l vody do bodu varu 2 x rýchlejšie ako keramický varný panel. Takto môžete večeru prichystať rýchlejšie a ušetriť čas aj energiu. Pomocou dotykového ovládacieho panelu sa vám bude pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Varné zóny

To, že sú indukčné varné dosky oveľa bezpečnejšie ako tie klasické, vieme. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Indukčná varná doska Bosch PXY875DE3E disponuje automatickým nastavením stupňa výkonu. Nechýba funkcia PowerBoost a PanBoost. Varné zóny sú vybavené rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom a minútkou. K dipsozícii je 17 výkonových stupňov.

Nekonečná flexibilita

S flexiindukčnou zónou FlexZone prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, skombinujete si dve varné zóny a vytvoríte jednu súvislú. Možnosti sú rôzne.

Už žiadne prekypenie hrncov

Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov varenia je podstatná správna teplota. Ak nastavíte čo i len o niekoľko stupňov vyššiu teplotu rezeň sa pripáli, mlieko vykypí a párky v hrnci prasknú. So senzorom PerfectCook sa vám to už nestane. Automaticky reguluje a sleduje teplotu počas varenia a pokrm z hrnca vám už nebude pretekať, pripaľovať sa a ani sa nerozvarí. Postačí ak si raz zvolíte požadovanú teplotu na senzore PerfectCook a ten za vás bude sledovať automaticky teplotu a prispôsobí výkon varnej zóny.

PerfectFry

Poznáte niečo lahodnejšie ako dokonalý steak? K jeho príprave však nie je potrebný len kvalitný a čerstvý kus mäsa. Ideálna teplota smaženia je rovnako podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu panvice počas smaženia a nastaví ju presne tak ako je to potrebné. Takto si zaručene vychutnáte dokonalý steak. Senzor smaženia PerfectFry je priamo zabudovaný vo varnej doske a aktivovať ho môžete priamo na ovládacom paneli, kde si zvolíte príslušný stupeň teploty. Panvica sa následne zohreje na požadovanú teplotu, ktorú potom senzor automaticky udržuje. Po dosiahnutí požadovanej teploty zaznie akustický signál. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov smaženia je dôležité odhadnúť moment, kedy je olej v panvici rozpálený presne na správnu teplotu. Senzor presne pozná, kedy olej v panvici dosiahne tú správnu teplotu pre začiatok smaženia.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čistení behom varenia a hlavný vypínač.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 81.6 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch PXY875DE3E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami