Bosch PXY875KW1E

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
1 490,00 €

Pôvodná cena 1 579,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 29,80 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Bosch PXY875KW1E s varným senzorom PerfectCook a pečúcim senzorom PerfectFry pre dokonalé výsledky varenia a pečenia vďaka automatickej kontrole nastavenia teploty. Ovládanie zabezpečuje TFT dotykový displej intuitívnym obrazovým a textovým displejom. Disponuje automatickým nastavením optimálneho stupňa výkonu a času varenia Assist. Väčšiu flexibilitu ponúka spojenie varných zón Flexinduction. K dispozícii je aj funkcia PowerBoost a PanBoost. Varná doska je vybavená 4 indukčnými varnými zónami s rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom pre každú varnú zónu, minútkou. Ponúka 17 výkonových stupňov. Varnú dosku Bosch PXY875KW1E môžete ovládať aj pomocou cookConnect systému.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 6 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Varte s nadšením

Indukčné varné panely Bosch vám ušetria množstvo času v porovnaní s klasickými varnými panelmi. Indukčný panel dokáže doviesť 2 l vody do bodu varu 2 x rýchlejšie ako keramický varný panel. Takto môžete včeru prichystať rýchlejšie a ušetriť čas aj energiu. Pomocou nového ovládacieho panelu sa Vám bude so štyrmi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Dotykový TFT displej s intuitívnym obrazovým a textovým displejom, vám umožní zvoľiť varnú zónu a jednoducho nastaviť požadovaný stupeň výkonu. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Varné zóny

To, že sú indukčné varné dosky oveľa bezpečnejšie ako tie klasické, vieme. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Generujú teplo len tam, kde je to za potrebu, a teda na dne hrnca. Indukčná varná doska Bosch PXY875KW1E disponuje automatickým nastavením stupňa výkonu a času varenia Assist. Nechýba funkcia PowerBoost a PanBoost. Varné zóny sú vybavené rozpoznaním prítomnosti hrnca, časovačom a minútkou. K dipsozícii je 17 výkonových stupňov.

 • 1 x Ø 400 mmx230 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia alebo 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia
 • 1 x Ø 400 mmx230 mm, 3.3 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia alebo 2 x Ø 200 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW) Indukcia

Nekonečná flexibilita

S flexiindukčnou zónou FlexIndukcia Plus prináša viac flexibility pri varení a viac priestoru pre vaše hrnce a panvice. Vďaka nej si viete nastaviť optimálnu veľkosť varnej zóny jediným dotykom. Ak chcete napríklad použiť veľký pekáč, skombinujete si dve varné zóny a vytvoríte jednu súvislú. Možnosti sú rôzne.

Už žiadne prekypenie hrncov

Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov varenia je podstatná správna teplota. Ak nastavíte čo i len o niekoľko stupňov vyššiu teplotu rezeň sa pripáli, mlieko vykypí a párky v hrnci prasknú. So senzorom PerfectCook sa vám to už nestane. Automaticky reguluje a sleduje teplotu počas varenia a pokrm z hrnca vám už nebude pretekať, pripaľovať sa a ani sa nerozvarí. Použitie je veľmi jednoduché: magnetický krúžok nalepíte na hrniec a k nemu pripojíte magnetický ovládací senzor, ktorý prenáša informávie o teplote softvéru varnej dosky bezdrôtovo. Senzor zapnete jednoduchým stlačením tlačidla a  potvrdením na doske. Hneď po dosiahnutí požadovanej teploty, zaznie zvukový signál. Postačí ak si raz zvolíte požadovanú teplotu na senzore PerfectCook a ten za vás bude sledovať automaticky teplotu a prispôsobí výkon varnej zóny. Je dokonale spoľahlivý a môžete ho použiť na 3 hrncoch súčasne.

PerfectFry

Poznáte niečo lahodnejšie ako dokonalý steak? K jeho príprave však nie je potrebný len kvalitný a čerstvý kus mäsa. Ideálna teplota smaženia je rovnako podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu panvice počas smaženia a nastaví ju presne tak ako je to potrebné. Takto si zaručene vychutnáte dokonalý steak. Senzor smaženia PerfectFry je priamo zabudovaný vo varnej doske a aktivovať ho môžete priamo na ovládacom paneli, kde si zvolíte príslušný stupeň teploty. Panvica sa následne zohreje na požadovanú teplotu, ktorú potom senzor automaticky udržuje. Po dosiahnutí požadovanej teploty zaznie akustický signál. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov smaženia je dôležité odhadnúť moment, kedy je olej v panvici rozpálený presne na správnu teplotu. Senzor presne pozná, key olej v panvici dosiahne tú správnu teplotu pre začiatok smaženia.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čištení behom varenia a hlavný vypínač.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 81,6 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 81,6 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 52,7 cm
Hmotnosť: 17 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Štandardná varná zóna: 2
Velká varná zóna (počet): 2
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Nie
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: PXY875KW1E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore