Bosch SMP4ECS71S

Elektronický informačný list

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda B, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 65 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 42 dB, Spotreba vody 9,0 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57,3 cm. Viac info


Cena 822,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,46 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Podstavná umývačka riadu Bosch SMP4ECS71S je energeticky účinná s triedou B a kapacitou na 14 súprav riadu. Pri spotrebe energie 65 kWh na 100 cyklov a hlučnosti maximálne 42 dB je tichá a ekonomická. S potrebnou spotrebou vody 9 l na umývací cyklus, je šetrná k životnému prostrediu. Ponúka 6 programov umývania a praktickú funkciu AquaStop. Vďaka smart ovládaniu cez mobil a automatickému otváraniu dverí pridáva na pohodlí.

Overený hygienický výkon

Táto podstavná umývačka riadu vám ponúka efektívne riešenie na odstránenie vírusov, ako sú koronavírus a chrípka. Podľa testov Inštitútu pre integratívnu hygienu a virológiu zaisťuje tento model úroveň hygieny. Pre odolnejšie obalené a neobalené vírusy sú k dispozícii programy s vyššou teplotou, ako je Intenzívny 70 °C a údržbový program starostlivosť o umývačku, ktoré poskytujú ešte vyššiu úroveň hygieny.

Poslúchne na slovo

Umývačka riadu kompatibilná s Amazon Alexa umožňuje ovládanie pomocou hlasu. Skontrolujte dostupnosť zručnosti "Home Connect" v aplikácii Alexa pre nastavenú krajinu a jazyk. Po aktivácii môžete prepojiť zariadenia Amazon Alexa a váš domáci spotrebič.

Ilustračný obrázok

Automatické otváranie dverí 

Umývačka riadu funkciou EfficientDry je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú praktickosť a efektivitu. Tento model automaticky otvára dvere po ukončení programu, čo umožňuje dokonale uschnúť riad. Táto funkcia zabraňuje kondenzácii a šetrne ochladzuje riad, čo ho pripravuje na priame uloženie bez potreby dodatočného utierania. Vďaka tomuto inteligentnému riešeniu tiež šetríte energiu.

Rackmatic 

Systém Rackmatic ponúka jednoduché nastavenie výšky horného koša až o 5 cm. Táto funkcia je dostupná aj pri plne naloženom koši, čo poskytuje maximálnu flexibilitu a viac možností nastavenia.

Kvalita a flexibilita

Koše Max Flex sú ideálnym riešením pre bezpečné a efektívne ukladanie riadu do umývačky. S ich stabilnejším spodným košom a sklopnými tŕňmi je ukladanie veľkého riadu hračkou. Odkladacie plochy na sklo s protišmykovými páskami a etažéry na šálky zabezpečujú, že riad zostane na svojom mieste. Pre menšie kuchynské náčinie ponúkajú 3. kôš Extra Space alebo príborovú zásuvku. Koše Max Flex sú najlepšou voľbou pre flexibilné a bezpečné ukladanie riadu.

Tiché umývanie

Bosch Silence Plus 42 dB je tichá a efektívna umývačka riadu, ktorá sa stane nenahraditeľnou súčasťou každej domácnosti. S jej pomocou udržíte svoje nádobie čisté a lesklé, bez nutnosti rušivého hluku. Tento model je ideálny pre tých, ktorí si cenia pokoj a ticho.

Príborová zásuvka

Zásuvka VarioDrawer je odkladacia úroveň naviac v hornej časti umývačiek riadu. Je to ideálne miesto pre príbory a malé kuchynské potreby, napr. naberačky alebo metličky, a dokonca sa hodí aj pre espresso šálky. Tento systém poskytuje jednoduchší plnení vašej umývačky riadu a ponecháva viac miesta v spodnom koši.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia WiFi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom, ovládať spotrebič na diaľku a využívať rôzne praktické funkcie. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connect. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti B

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SMP4ECS71S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami