Bosch SMU4HVS00E


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 85 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 46 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57,3 cm. Viac info


Cena 628,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 661,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Podstavná smart umývačka riadu Bosch SMU4HVS00E série 4 v nerezovom prevedení ponúka kapacitu pre 14 obedových súprav riadu. Disponuje hygienickými programami, dávkovacím asistentom, motorom EcoSilence Drive, príborovou zásuvkou VarioDrawer a AquaStop. Umožňuje tiež pripojenie k WiFi a ovládanie prostredníctvom aplikácie.

Extra sušenie

Aktivovanie voliteľné funkcie ExtraDry usuší váš riad mimoriadne dôkladne pomocou vyšších teplôt počas oplachovania a dlhšej fáze sušenia - jednoduchým stlačením tlačidla.

Dokonale čistý riad

Vírusy ako korona a chrípka sú účinne eliminované v programe Eco 50 °C, čo bolo testované Inštitútom pre integratívnu hygienu a virológiu (štítok 1. úrovne hygieny). Výrazne vyššiu úroveň hygieny možno dosiahnuť pomocou programov s vyššou teplotou, ktoré sú účinné proti odolnejším vírusom, vrátane obalených a neobalených vírusov. To bolo potvrdené pre program Intenzívny 70 °C a údržbový program Starostlivosť o umývačku (štítok 3. úrovne hygieny). 

Príborová zásuvka VarioDrawer

Zásuvka VarioDrawer predstavuje odkladacie miesto navyše v hornej časti umývačky riadu. Je to ideálne miesto pre príbory a malé kuchynské potreby, napr. naberačky alebo metličky, a dokonca sa hodí aj pre espresso šálky. Tento systém poskytuje jednoduchšie plnenie umývačky riadu a ponecháva viac miesta v spodnom koši. Vďaka tomu vaša umývačka umožňuje flexibilnejšie a pohodlnejšie vkladanie riadu.

AquaStop

Už sa viac nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Silence on demand

Funkciu Silence on demand je možné aktivovať pomocou aplikácie Home Connect. Touto funkciou stíšite umývačku riadu, kedykoľvek je to potrebné. Vďaka aktívnej pauze sa zníži hluk na minimum až na 30 minút, zatiaľ čo umývačka zostáva v prevádzke.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia WiFi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a ovládať umývačku na diaľku. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connect. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SMU4HVS00E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami