Bosch SMV4HVX00E

Elektronický informačný list

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Bosch zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 85 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 46 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 603,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,08 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a 2 ocenenie

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV4HVX00E s energetickou triedou D je ideálnym doplnkom do vašej kuchyne. S kapacitou 14 súprav riadu a spotrebou energie 85 kWh na 100 cyklov, ponúka účinné a spoľahlivé čistenie riadu. Maximálna hlučnosť 46 dB a spotreba vody 9 na umývací cyklus zabezpečujú tiché a úsporné fungovanie. Umývačka riadu ponúka Smart ovládanie mobilom, 6 programov, AquaStop funkciu. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Šikovný pomocník v domácnosti

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV4HVX00E ponúka špičkový výkon a spoľahlivosť s energetickou triedou D. Kapacita 14 súprav riadu dokáže umyť väčšie množstvo riadu a je ideálnou voľbou pre modernú domácnosť. Spotreba energie 85 kWh na 100 cyklov a maximálna hlučnosť 46 dB prináša dokonalého spoločníka pre vaše potreby. Spotreba vody 9 na jeden umývací cyklus zaručuje tichý a efektívny chod. Vďaka svojim funkciám ako je AquaStop, Smart ovládanie mobilom a 6 programov ponúka jednoduché a pohodlné ovládanie. Funkcia AquaStop zabezpečí aby nedošlo k zaplaveniu, alebo úniku vody. AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu a vy pokojne môžete nechať umývačku pracovať aj za vašej neprítomnosti alebo počas spánku. Vďaka rôznym programom a funkciám je tento model od značky Bosch ideálnym spoločníkom pre dokonalé umývanie riadu.

Programy :

  • Eco 50 °C
  • Auto 45-65 °C
  • Intenzívny 70 °C
  • Hodinový 65 °C
  • Tichý 50 °C
  • Obľúbený

Špeciálne funkcie : 

  1. Vzdialené zapnutie
  2. Extra sušenie
  3. Polovičná náplň
  4. SpeedPerfect+

Funkcia ExtraDry

Umývačka riadu Bosch SMV4HVX00E ponúka extra sušenie pomocou voliteľnej funkcie ExtraDry. Táto funkcia zabezpečuje mimoriadne dôkladné sušenie riadu pomocou vyšších teplôt počas oplachovania a dlhšej fázy sušenia. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo a váš riad bude perfektne suchý.

Funkcia počítania tabliet

Nechajte sa očariť umývačkou riadu s funkciou počítania tabliet. Táto umývačka riadu od značky Bosch s funkciou Home Connect je schopná sledovať vašu spotrebu a upozorní vás, keď potrebujete dokúpiť nové tablety. S aplikáciou Home Connect dostanete Push notifikáciu, keď vám zostane už len  tabliet. Už nikdy nebudete mať starosti s nedostatkom tabliet do umývačky.

Funkcia Silence on demand, ticho na želanie

Aktivujte funkciu Silence on demand na tejto umývačke riadu. S touto funkciou môžete kedykoľvek stíšiť umývačku pomocou aplikácie Home Connect. Počas aktívnej pauzy sa hluk zníži na minimum až na 30 minút, čo vám umožní sústrediť sa na čokoľvek potrebujete. Nechajte si ticho na želanie s touto inteligentnou umývačkou riadu.

Program Eco 50 °C

Ponúka overený hygienický výkon pri vírusoch ako je korona alebo chrípka s účinnosťou eliminácie v programe Eco 50 °C, ktoré boli testované Inštitútom pre integratívnu hygienu a virológiu ( štítok 1. úrovne hygieny). Pomocou programov s vyššou teplotou dochádza k vyššej úrovni hygieny, vďaka nim sú účinné proti odolnejším vírusom, vrátane obalených a neobalených vírusov. To bolo potvrdené pre program Intenzívny 70 °C a údržbový program Starostlivosť o umývačku (štítok 3. úrovne hygieny). 

Program Silence

Tichý program umývačky riadu Bosch SMV4HVX00E je ideálny pre tých, ktorí hľadajú najtichší chod. Aktivovaním tohto programu sa automaticky zníži hlučnosť na minimálnu úroveň. Využíva špeciálny program Eco 50 °C s nízkym tlakom ostrekovania a predĺženou fázou čistenia, čo zaručuje efektívne a tiché umývanie riadu.

Koše Varioflex

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV4HVX00E vám prináša kvalitu a flexibilitu v každom detaile. Koše VarioFlex a príborová zásuvka VarioDrawer: Systém košov VarioFlex zabezpečuje vysokú flexibilitu a pohodlie pri manipulácii s riadmi. V hornej časti nájdete osem pohyblivých prvkov, vrátane držiaka na sklo, sklopných tŕňov a etažérov. Červeno označené úchytom vám umožňujú ľahko prispôsobiť koše podľa druhu riadov. Spodný kôš má dokonca deväť pohyblivých prvkov, vrátane vyššieho držiaka na sklo, sklopných tŕňov a etažérov. Sklopné tŕne zabezpečujú stabilitu a ochranu riadov vďaka zaoblenému koncu. Madlá z nerezu zaručujú rýchly a pohodlný prístup ku všetkému.

Príborová zásuvka VarioDrawer

Príborová zásuvka VarioDrawer je dokonalým doplnkom pre umývačku riadu ActiveWater. Táto odkladacia úroveň v hornej časti umývačky je ideálnym miestom pre príbory a malé kuchynské potreby. Okrem toho, zásuvka VarioDrawer nahradí príborový košík v dolnom koši, čo zvyšuje kapacitu umývačky a umožňuje plnenie až pre 14 súprav riadu v 60cm umývačkách a 10 súprav riadu vo 45cm umývačkách. S touto flexibilitou a pohodlnosťou sa vám bude umývanie riadu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Systém Rackmatic

Systém Rackmatic je inovatívne riešenie od značky Bosch, ktoré vám umožní prispôsobiť a prestaviť výšku horného koša až o 5 cm presne podľa vašich potrieb. S pomocou tohto systému môžete jednoducho a pohodlne usporiadať interiér vašej umývačky riadu a zabezpečiť optimálny priestor pre umiestnenie riadu. Výhodou je možnosť prispôsobiť kôš aj keď bude plne naložená umývačka riadu. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým umožňuje maximálnu flexibilitu.

Aplikácia Home Connect

Umývačka riadu od značky Bosch je ideálnym pomocníkom pre vašu domácnosť. Táto inteligentná umývačka je kompatibilná so zariadením Amazon Alexa, čo znamená že ju môžete ovládať jednoducho hlasom. Stačí overiť či je v aplikácii Alexa pre vás dostupný jazyk a krajina. Aktivujete príslušnú zručnosť „Home Connect“ a prepojíte umývačku so svojim Amazon Alexa zariadením. Vďaka tejto funkcii bude vaše umývanie riadu pohodlnejšie a jednoduchšie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Bosch zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SMV4HVX00E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami