Bosch SMV6ZCX17E

Elektronický informačný list

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch SMV6ZCX17E

Bosch SMV6ZCX17E

Všetky umývačky riadu Bosch zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 989,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 19,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu a 2 ocenenie

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV6ZCX17E s energetickou triedou C a kapacitou 14 súprav riadu, je efektívna v spotrebe energie a vody. Maximálna hlučnosť je 39 dB a spotreba vody 9 na umývací cyklus. AquaStop funkcia, Smart ovládanie mobilom a 6 programov ponúka všetky potrebné funkcie pre dokonalé umývanie riadu. Predná krycia doska nie je súčasťou balenia.

Šikovný pomocník v domácnosti

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV6ZCX17E ponúka špičkový výkon a spoľahlivosť s energetickou triedou C. Kapacita 14 súprav riadu dokáže umyť väčšie množstvo riadu a je ideálnou voľbou pre modernú domácnosť. Spotreba energie 75 kWh na 100 cyklovmaximálna hlučnosť 39 dB prináša dokonalého spoločníka pre vaše potreby. Spotreba vody 9 na jeden umývací cyklus zaručuje tichý a efektívny chod. Vďaka svojim funkciám ako je AquaStop, Smart ovládanie mobilom a 6 programov ponúka jednoduché a pohodlné ovládanie. Funkcia AquaStop zabezpečí aby nedošlo k zaplaveniu, alebo úniku vody. AquaStop automaticky vypne prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyškovú vodu a vy pokojne môžete nechať umývačku pracovať aj za vašej neprítomnosti alebo počas spánku. Vďaka rôznym programom a funkciám je tento model od značky Bosch ideálnym spoločníkom pre dokonalé umývanie riadu.

Programy :

  • Eco 50 °C
  • Auto 45-65 °C
  • Intenzívny 70 °C
  • Krátky 60 °C
  • Tichý 50 °C
  • Obľúbený

Špeciálne funkcie : 

1. Vzdialené zapnutie

2. Extra sušenie

3. Polovičná náplň

4. SpeedPerfect+

Funkcia PerfectDry

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV6ZCX17E ponúka funkciu PerfectDry s ktorou zabezpečí úsporu enegrie a dokonalé výsledky sušenia, vrátane plastových riadov. Vďaka Zeolitu, prírodnému materiálu, využíva umývačka vlhkosť z umývacej fázy a premieňa ju na teplý a suchý vzduch počas sušenia. S funkciou Perfect dry môžete okamžite odložiť riad po vybratí z umývačky a navyše spotreba energie je nízka.

Funkcia počítania tabliet

Nechajte sa očariť umývačkou riadu s funkciou počítania tabliet. Táto umývačka riadu od značky Bosch s funkciou Home Connect je schopná sledovať vašu spotrebu a upozorní vás, keď potrebujete dokúpiť nové tablety. S aplikáciou Home Connect dostanete Push notifikáciu, keď vám zostane už len  tabliet. Už nikdy nebudete mať starosti s nedostatkom tabliet do umývačky.

Extra Clean Zone

Funkcia, ktorá ponúka mimoriadne efektívne čistenie mastných a zaschnutých škvŕn. S trojitými rotujúcimi vodnými tryskami, umývačka zabezpečuje extra namáčanie riadu, čo umožňuje dôkladné vyčistenie zvyškov jedla. Vďaka Extra Clean Zone nemusíte pridávať žiadne nadbytočné prostriedky na umývanie riadu ani zvyšovať teplotu. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo a tešiť sa z dokonalých výsledkov čistenia. Zaschnuté zvyšky jedla stanú minulosťou s Extra Clean Zone.

Koše Max Flex

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV6ZCX17E vám prináša kvalitu a flexibilitu v každom detaile. Vďaka správnemu uloženiu rôznych druhov riadu do umývačky sú koše Max Flex ideálnym riešením. Stabilný spodný kôš a sklopné tŕne zabezpečia jednoduchosť ukladania veľkého riadu. Odkladacie plochy na sklo s protišmykovými páskami a etažéry na šálky zabraňujú posun riadu. Pre menšie kuchynské náčinie je k dispozícii 3. kôš Extra Space alebo príborová zásuvka. Koše Max Flex sú flexibilné a bezpečné pre ukladanie všetkého riadu.

Príborová zásuvka VarioDrawer

Umývačka riadu Bosch ponúka flexibilitu na najvyššej úrovni. Zásuvka VarioDrawer je skvelým doplnkom pre umývačky riadu ActiveWater, ktorý vám umožňuje efektívnejšie využiť priestor v umývačke. Táto odkladacia úroveň je ideálna na uloženie príborov a malých kuchynských potrieb, ako sú naberačky alebo metličky. Môžete ju dokonca použiť aj na espresso šálky. VarioDrawer nahradí príborový košík v dolnom koši, čím sa zvyšuje kapacita umývačky. Vďaka tomu môžete vložiť až 14 súprav riadu v 60 cm umývačkách a 10 štandardných súprav riadu v 45 cm umývačkách. S VarioDrawer je umývanie riadu jednoduchšie a pohodlnejšie.

Program Eco 50 °C

Ponúka overený hygienický výkon pri vírusoch ako je korona alebo chrípka s účinnosťou eliminácie v programe Eco 50 °C, ktoré boli testované Inštitútom pre integratívnu hygienu a virológiu ( štítok 1. úrovne hygieny). Pomocou programov s vyššou teplotou dochádza k vyššej úrovni hygieny, vďaka nim sú účinné proti odolnejším vírusom, vrátane obalených a neobalených vírusov. To bolo potvrdené pre program Intenzívny 70 °C a údržbový program Starostlivosť o umývačku (štítok 3. úrovne hygieny). 

Program Silence

Tichý program umývačky riadu Bosch SMV6ZCX17E je ideálny pre tých, ktorí hľadajú najtichší chod. Aktivovaním tohto programu sa automaticky zníži hlučnosť na minimálnu úroveň. Využíva špeciálny program Eco 50 °C s nízkym tlakom ostrekovania a predĺženou fázou čistenia, čo zaručuje efektívne a tiché umývanie riadu.

Systém Rackmatic

Systém Rackmatic je inovatívne riešenie od značky Bosch, ktoré vám umožní prispôsobiť a prestaviť výšku horného koša až o 5 cm presne podľa vašich potrieb. S pomocou tohto systému môžete jednoducho a pohodlne usporiadať interiér vašej umývačky riadu a zabezpečiť optimálny priestor pre umiestnenie riadu. Výhodou je možnosť prispôsobiť kôš aj keď bude plne naložená umývačka riadu. To znamená ešte viac možností nastavenia a tým umožňuje maximálnu flexibilitu.

Aplikácia Home Connect

Umývačka riadu od značky Bosch je ideálnym pomocníkom pre vašu domácnosť. Táto inteligentná umývačka je kompatibilná so zariadením Amazon Alexa, čo znamená že ju môžete ovládať jednoducho hlasom. Stačí overiť či je v aplikácii Alexa pre vás dostupný jazyk a krajina. Aktivujete príslušnú zručnosť „Home Connect“ a prepojíte umývačku so svojim Amazon Alexa zariadením. Vďaka tejto funkcii bude vaše umývanie riadu pohodlnejšie a jednoduchšie. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch je najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete

Bosch SMV6ZCX17E

Bosch SMV6ZCX17E

Všetky umývačky riadu Bosch zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

5,0 / 5

1 recenzia Bosch SMV6ZCX17E

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Miroslav

10. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Výborná konektivita a Smart ovládanie.
  • Ergonomicky a logicky usporiadané ukladanie koše.
  • Sušenie technológiou Zeolith drying technology.