Bosch WQB245B1BY

  • 10% zľava s kódom

Elektronický informačný list

RDW Best of the best 2023

RDW Best of the best 2023

Bosch WQB245B1BY

iF Design Award 2023

iF Design Award 2023

Bosch WQB245B1BY


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 66,20 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 23. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
854,99 €

Cena 949,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 1 039,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 19,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

95% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie a 2 ocenenie

Popis produktu

Inteligentná sušička bielizne Bosch WQB245B1BY s tepelným čerpadlom v bielej farbe s čiernými dvierkami vysuší až 9 kg bielizne. Patrí do energetickej triedy A+++. Disponuje sušením AutoDry, Smart Dry, Samočistiacím kondeznátorom a iné. Poteší tiež ovládaním na diaľku cez Home Connect. Maximálna dosahovaná úroveň hluku je 61 dB.

 

 

 

Bosch WQB245B1BY

Kondenzačná sušička Bosch WQB245B1BY je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 9 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A+++, vďaka svojej nízkej spotrebe vody a energie.

Programy a funkcie 

  • Programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, posteľná bielizeň, košele/blúzky, bavlna eco, perie, jemné, uteráky, Hygiena Plus, mix, rýchly 40', šport/fitness, ľahko udržiavateľné, časový program teplý studený
  • Programy dostupné cez aplikáciu: vlna záver, časový program
  • Funkcie: Home Connect, SmartDry, polovičná náplň, cyklus našuchorenia, TouchControl

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

Kondenzátor s automatickým odstraňovaním žmolkov

Sušička s tepelným čerpadlom so samočistiacim kondenzátorom chráni vaše oblečenie a zostáva vysoko energeticky efektívna. Vďaka technológii samočistiaceho kondenzátora sa kondenzátor čistí automaticky až štyrikrát počas procesu sušenia, čím zaisťuje špičkový energetický výkon pri každom jednom cykle. 

Systém SensitiveDrying 

Sušička je tiež vybavená systémom Sensitive Drying, ktoré sa vďaka prúdeniu mierne teplého vzduchu zo všetkých strán a asymetricky zakrivených unášačov s mäkkým povrchom, postará o šetrne vysušenú, mäkkú a nadýchanú bielizeň bez záhybov.

Smart Dry

Funkcia Smart Dry je ideálna optimalizácia sušenia podľa pracieho cyklu. Algoritmus vyhodnocuje typ programu, stupeň znečistenia, množstvo bielizne a druh bielizne.

HomeConnect

Inteligentné sušičky Bosch so smart technológiou Home Connect a vzdialeným ovládaním vám poskytnú komplexnú kontrolu nad vašim sušením jediným stlačením tlačidla. Ak nemáte čas, ponáhľate sa, ale potrebujete počkať, než sa program skončí určite radi využijete túto technológiu. Prostredníctvom vášho mobilného zariadenia môžete pohodlne ovládať a monitorovať vašu sušičku na diaľku pomocou aplikácie Home Connect. Dokonca ak chcete môžete si jednoducho nastaviť zasielanie automatických oznámení do vášho mobilného zariadenia a bude vás informovať o aktuálnom stave programu a ďalších užitočných veciach.

Tlačidlá TouchContol

Moderná smart sušička bielizne sa veľmi ľahko ovláda. Prispôsobený má otočný volič programov s integrovaným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie. K dispozícii sú aj TouchControl tlačidlá. Nechýba ani veľký TFT textový displej, na ktorom sa zobrazuje zostatkový čas, nastavenie konca sušenia, špeciálne funkcie ako aj zobrazovanie priebehu programu sušenia.

Program posteľná bielizeň s bubnom otáčajúcim sa na obe strany

Program posteľnej bielizne so systémom reverzného otáčania bubna pohybuje veľkými kusmi bielizne v oboch smeroch a zabraňuje tak jej vzájomnému zamotaniu.

Dizajn AntiVibration

Bočné steny AntiVibration sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali väčšiu stabilitu a optimálne znižovali vibrácie. Sušička je tak mimoriadne stabilná a príjemne tichá. Vďaka vylepšenej izolácii, ktorá reguluje hladinu hluku, je tak zabezpečený tichý chod s hlučnosťou iba 61 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 61.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 66.2 cm

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

RDW Best of the best 2023

RDW Best of the best 2023

Bosch WQB245B1BY

iF Design Award 2023

iF Design Award 2023

Bosch WQB245B1BY

5,0 / 5

4 recenzie Bosch WQB245B1BY

100% Kvalita
Vynikajúca

95% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Stanislav

27. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaFrantišek

29. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPeter

12. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Tichá
  • úsporná

Veľmi tichá prevádzka.


Alena

17. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca