Bosch WQG233D3CS


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 8,0 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, príslušenstvo v balení, Maximálna hĺbka: 64,8 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Sušička bielizne s tepelným čerpadlom Bosch WQG233D3CS v bielej farbe v energetickej triede A+++ vysuší 8 kg bielizne. Vybavená funkciou Reload, ľahko čistiteľným filtrom EasyClean, funkciou AutoDry, technológiou AntiVibration a funkciou polovičná náplň.

Praktický spotrebič

Kondenzačná sušička Bosch WQG233D3CS je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka tomu budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jedenkrát môžete vysušiť až 8 kg bielizne. Tento model je zaradený do energetickej triedy A+++, vďaka svojej nízkej spotrebe vody a energie.

Programy a funkcie

  • Štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, program posteľná bielizeň: znižuje zamotávanie veľkých kusov bielizne vďaka obojsmernému otáčania bubna
  • Špeciálne programy: bavlna, posteľná bielizeň, košele/blúzky, bavlna eco, perie, jemné, uteráky, Hygiena Plus, mix, rýchly 40', šport/fitness, ľahko udržiavateľné, vlna záver, časový program teplý
  • Funkcie: cyklus našuchorenia: 60 min na konci programu (možnosť kedykoľvek v priebehu sušenia prerušiť a bielizeň vytiahnuť), funkcia polovičná náplň: optimalizuje sušenie menších náplní, TouchControl tlačidlá: suché na žehlenie, suché do skrine, extra suché do skrine, odloženie konca programu, polovičná náplň, jednoduché žehlenie, šetrný, akustický signál, štart/reload/pauza, odloženie štartu až o 24 hod.

Technológia AutoDry

Úsporná kondenzačná sušička je vybavená úžasnou technológiou AutoDry, pomocou ktorej sa zabraňuje prehriatiu bielizne a jej nerovnomernému sušeniu. Vďaka tomuto programu je bielizeň výborne chránená pred akýmkoľvek poškodením.

Dizajn Anti-Vibration

Sušička vás okrem množstva špeciálnych funkcií zaujme aj výnimočným anti-Vibration dizajnom, vďaka ktorému je jej chod tichý, s hlučnosťou len 64 dB. Tento dizajn zaručuje väčšiu stabilitu spotrebiča počas jeho chodu. Dvierka plniaceho otvoru sú sklenené a ich záves je na pravej strane. 

Program posteľná bielizeň s bubnom otáčajúcim sa na obe strany

Sušičky Bosch s programom posteľná bielizeň pohybujú veľkými kusmi bielizne v oboch smeroch, aby sa zabránilo ich vzájomnému zamotania vďaka veľkému bubnu so systémom reverzného otáčania. Všetky vaše veľké i malé kusy textilu možno teda sušiť spoločne a dosiahnuť dokonalé výsledky sušenia.

Systém SensitiveDrying

Vďaka jedinečnému dizajnu bubna v sušičkách Bosch je funkcia šetrného sušenia SensitiveDrying System k vašej bielizni výrazne ohľaduplnejší. Špeciálne tvarované unášače bielizeň počas sušenia jemne načechrávají a znižujú množstvo záhybov. Bielizeň tak bude mäkké a príjemné k vašej pokožke a vy si užijete obľúbené kúsky svojho šatníka oveľa dlhšiu dobu. Proste ako v bavlnke.

Tlačidlá TouchContol

Moderná smart sušička bielizne sa veľmi ľahko ovláda. Prispôsobený má otočný volič programov s integrovaným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie. K dispozícii sú aj TouchControl tlačidlá. Nastaviť si môžete stupeň sušenia, koniec sušenia, šetrný chod alebo odložiť štart až do 24 hodín. Nechýba ani veľký TFT textový displej, na ktorom sa zobrazuje zostatkový čas, nastavenie konca sušenia, špeciálne funkcie ako aj zobrazovanie priebehu programu sušenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 61.3 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Kondenzácia
Maximálna hĺbka 64.8 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Bosch WQG233D3CS

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jozef

8. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kratší čas sušenia ako ukazuje na displeji
  • perfektne vysušená bielizeň
  • Bielizeň nie je pokrčená
  • nezitil som nevýhody

Dobrý výber


Róbert

27. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMatúš

30. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéPeter

13. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • predĺžená záruka dostupnosť

Po dvoch týždňoch používania spokojnosť. Občas sa stane, že bielizeň je viac vlhká ako treba