Braun HM 3135 MultiMix 3

Zobraziť

 • Zľava 17 %

Počet rýchlostí: 5, Príkon: 500 W, Pulzný spínač: Áno, Nádoba súčasťou: Áno,


Cena 54,90 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 65,90 € Zobraziť nápoveď

1,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Šikovný ručný šľahač BRAUN HM 3135 je dokonalým pomocníkom pre každú gazdinku. Perfektne mieša, šľahá, mixuje, miesi a seká rôzne prísady do obľúbených pokrmov. Jeho výkon dosahuje až 500 W a vybrať si pritom môžete z 5 rýchlostných stupňov, vrátane rýchlosti Turbo. Navolíte ich pohybom palca na posuvnom tlačidle. Rovnako ľahko sa i vypína pomocou jediného tlačidla. Vďaka ergonomicky tvarovanému telu sa s ním pohodlne manipuluje. Súčasťou výbavy je nádobka na ingrediencie, 2 háky a 2 metličky z nerezovej ocele. Jednotlivé časti sa dajú umývať v umývačke riadu.

Perfektný výkon

Jedinečný ručný šľahač BRAUN HM 3135 je šikovným pomocníkom pre každú gazdinku. Je veľmi výkonný, vďaka čomu bude príprava pokrmov s ním veľmi rýchla a pohodlná. Jeho výkon dosahuje až 500 W, pričom vybrať si môžete z 5 rýchlostných stupňov. Medzi ne patrí i funkcia Turbo, ktorá využíva maximálny výkon prístroja. Šľahač sa vypína stlačením iba jediného tlačidla a rýchlosti pohodlne navolíte posuvným tlačidlom. Ovládanie šľahača je naozaj mimoriadne jednoduché a zvládne ho skutočne každý.

Perfektný výkon - BRAUN HM 3135

Ergonomicky tvarované telo prístroja

S ručným šľahačom BRAUN HM 3135 bude príprava obľúbených jedál hračkou. Dokáže rýchlo miešať, mixovať, sekať či miesiť rôzne druhy surovín. Navyše sa s ním veľmi pohodlne narába, pretože má ergonomicky tvarované telo. Vďaka nemu bude manipulácia s ním veľmi pohodlná a jednoduchá.

Jeden prístroj, množstvo úkonov

Ak hľadáte šikovný prístroj, ktorý zvládne množstvo úkonov, potom je pre vás ručný šľahač BRAUN HM 3135 tým správnym riešením. Okrem šľahania zvládne i mixovanie, miešanie, sekanie a dokonca i miesenie. Rýchlo a pohodlne s ním vymiešate chutné krémové polievky a či krémy do zákuskov, nasekáte oriešky či vymiesite cesto. Používanie tohto šikovného pomocníka vám výrazne uľahčí prácu a ušetrí množstvo času.

Bohaté príslušenstvo

Praktický ručný šľahač je dokonalým pomocníkom do každej domácnosti. Okrem svojho skvelého výkonu a množstva funkcií vás iste poteší i bohaté príslušenstvo, ktoré vám k nemu pribalíme. Súčasťou výbavy sú dve metly na šľahanie a miešanie ingrediencií, ktoré sú vyrobené z kvalitného nerezového materiálu. Zaručí to ich dlhú životnosť a vysokú kvalitu. Rovnako kvalitné sú i dva háky na miesenie cesta. Okrem nich je súčasťou šľahač a i praktická nádoba, v ktorej môžete spracovávať všetky ingrediencie. Jej objem je 600 ml a tak ako i ostatné súčasti šľahača je vhodná do umývačky riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 5
Príkon 500 W
Pulzný spínač Áno
Nádoba súčasťou Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie Braun HM 3135 MultiMix 3

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Alojz

2. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéEmil

30. 12. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Braun HM 3135 MultiMix 3, Prístroj som kúpil opätovne , nakoľko na pôvodnom pri neodbornej manipulácii asi po 8 rokoch došlo k poškodeniu miešacej misky. Aj s pôvodným bola veľká spokojnosť a preto som ostal pri značke Braun. Zariadenie Braun HM 3135 MultiMix 3 je výkonnejšie, príslušenstvo väčšie a dokonalejšia a jednoduchšia obsluha. Považujem ho za najlepší a najspoľahlivejší na trhu vo svojej kategórii.
 • Nemyslím si , že by som pozoroval nejaké negatívne vlastnosti. Možno ešte zdokonaliť pripojenie stroja k miske. ( hlavne kvôli manipulácii ženskou rukou )

Môj názor uvedený vyššie, myslím že dostatočne vystihuje kvalitu zariadenia. Alebo ak by som ho vlastným zavinením poškodil, určite by som sa rozhodol pre ten istý produkt.


Lydka

4. 12. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • cenovo výhodné všetko spolu
 • praktické
 • využiteľné na miešanie,miesenie,drvenie
 • nádoby súčasťou

marta

9. 7. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon