Brother PT-P710BT čierna


Štítkovacia tlačiareň, Tlač: čiernobiela, Maximálne rozlíšenie (DPI): 180, Bluetooth. Viac info


Cena 109,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,20 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Tlačiareň štítkov Brother PT-P710BT P-touch CUBE Plus v čiernom prevedení poteší technológiami Bluetooth, MFI a USB rozhraním pre tlač štítkov do šírky 24 mm.

Organizácia vášho pracovného priestoru

Brother PT-P710BT tlačí do šírky 24 mm. Umožní tlač z Windows PC a Mac prostredníctvom softvéru pre tvorbu štítkov Brother P-touch Editor, čím ponúka silný nástroj pre návrh a tlač značenia podľa potreby. Ponúka možnosť vloženia obrázkov, ako napríklad firemného loga, alebo symbolov, rámčekov aj čiarových kódov v rámci integrovanej pamäte. Softvér naviac ponúka prepojenie s databázami v Excel alebo .csv súboru pre jednoduchú tvorbu a tlač celej sady štítkov s rôznymi informáciami. Kompaktné rozmery navyše šetria váš pracovný priestor a umožnia pohodlnú prenášateľnosť zariadenia.

Množstvo výhod

Tvoriť a tlačiť štítky môžete v širokej škále veľkostí, farebných kombinácií, aj typov. V ponuke sú klasické laminované pásky, špeciálne extrémne priľnavé, so špeciálnou dizajnovou potlačou či textilné, ideálne na balenie darčekov. V štítkovacej tlačiarni  je zabudovaná li-ion batéria, ktorá eliminuje náklady na nákup klasických alkalických batérií.  Napája sa prostredníctvom USB portu. Zariadenie je navrhnuté pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS – štítky je možné vytvoriť a upraviť pomocou aplikácií Brohter iPrint&Label a P-touch Design&Print, ktoré sú voľne dostupné pre operačný systém iOS aj Android. Na zdôraznenie jedinečnosti štítkov je nainštalovaných viac než 1000 symbolov a emotikonov a 61 rámčekov.

Vlastnosti 

  • Kompatibilné s páskami do šírky 24 mm
  • Šírky štítkov 3,5 / 6 / 9 / 12 / 18 / 24 mm
  • Rýchla tlač - až 20 mm/sekundu
  • Technológia tlače thermal transfer
  • Typ orezávača: automaticky
  • Profily Bluetooth: SPP (Serial Port Profile) | MFi (Made pre iPhone / iPad / iPod)
  • Rozmery: 128 mm (š) x 67 mm (h) x 128 mm (v)
  • Hmotnosť: 0,67 kg
  • Kompatibilita: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10;  macOS v10.11/10.12/10.13; iOS 10 alebo novší; Android 4.4 alebo novší

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
Wi-Fi Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Tlač čiernobiela
Maximálne rozlíšenie (DPI) 180 dpi
Air print Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Brother PT-P710BT čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami