BS Acoustic WA250 čierny

 • Doprava zadarmo

Zosilňovač, Smart: Áno, 2 kanálový, 50 W na kanál, 1 × analógový vstup, 2 × digitálny vstup, Phono vstup: Nie. Viac info


Cena 219,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 22,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný WiFi digitálny zosilňovač BS Acoustic WA250 v čiernej farbe sa stane skvelým doplnkom vášho domáceho kina alebo Hi-Fi sústavy, aby ste si mohli vychutnať výnimočný zvuk v pohodlí vášho domova. K svojej prevádzke využíva sieťové pripojenie pomocou WiFi a umožňuje prehrávať zvuk z lokálnych, sieťových a internetových úložísk a služieb či z internetových rádií vrátane podcastov. Špecifikom je vstavaný USB/MP3 prehrávač a technológia Bluetooth (pre pohodlné streamovanie skladieb zo smartfónu). Zariadenie disponuje výkonom 2× 50 W, stereo linkovým vstupom (2x RCA), optickým (Toslink) vstupom, výstupom na aktívny subwoofer (RCA) a slúchadlovým výstupom (jack 3,5 mm). K dispozícii je praktické diaľkové ovládanie, ako aj aplikácia Audiocast prípadne Smart Sonix pre jednoduché ovládanie a nastavenie internetových rádii či na prepínanie zdroja hudby (BT, OPT, USB, Wifi internetové rádiá alebo Line-in) pomocou mobilu či tabletu.

BS Acoustic WA250

Tento kompaktný zosilňovač zabezpečí kvalitné ozvučenie miestnosti s dvomi reproduktormi. K svojej prevádzke využíva sieťové pripojenie pomocou WiFi a umožňuje prehrávať zvuk z lokálnych, sieťových a internetových úložísk a služieb či internetových rádií vrátane podcastov. Je vybavený USB/MP3 prehrávačom s Bluetooth pripojením a disponuje stereo linkovým vstupom (2x RCA), optickým (Toslink) vstupom, výstupom na aktívny subwoofer (RCA) a slúchadlovým výstupom (jack 3,5 mm). K dispozícii je praktické diaľkové ovládanie ako aj aplikácia Audiocast prípadne Smart Sonix pre jednoduché ovládanie a nastavenie internetových rádii či na prepínanie zdroja hudby (BT, OPT, USB, Wifi internetové rádiá alebo Line-in) pomocou tabletu, smartfónu so systémami Android a iOS. Tento zosilňovač je vhodný pre rodinné domy, byty, reštaurácie, bary, obchody atď. Umožňuje mostíkové zapojenie s (mono) výkonom 100 W do 8 Ohm, stačí reproduktor pripojiť medzi výstupy R- a L+.

Technické špecifikácie

 • Streamovanie internetových rádií, podcastov a hudby z internetových úložísk

 • Streamovanie hudobného obsahu z miestnej siete LAN pomocou DLNA, AirPlay

 • Streamovanie lokálnej hudby zo smartfónu, tabletu, kde máte streamovaciu aplikáciu

 • Otvorený systém, audio je možné prehrávať pomocou rôznych aplikácií, napr. Muzo, Air Wire, All Connect a ďalších, alebo priamo pomocou aplikácií internetových služieb ako sú napr.  Spotify, Qplay, Melon, TuneIn, iHeartRadio, Napster. Streamovať je možné aj priamo z prehrávačov smartfónov a tabletov. Podmienkou je, aby aplikácie mali možnosť vyberať UPnP zariadenia v sieti a streamovať cez DLNA alebo AirPlay.

 • Podpora protokolu AirPlay, DLNA, Qplay

 • Zosilňovač je univerzálne zariadenie UPnP v sieti

 • Podporuje hudobné formáty MP3, WMA, WAV, FLAC, ALAC, formáty internetových rádií a podcastov

 • Obsluha streamovania vždy prebieha v streamovacej aplikácii

 • Zosilňovač streamuje hudobný obsah napriamo. Kontaktuje priamo zdroj hudby (aj na internete) na základe povelu zo streamovacej aplikácie. Streamovanie se deje priamo zo zdroja hudby do zosilňovača a samotná aplikácia už potom nieje potrebná (môže byť vypnutá).

 • Do LAN alebo Wifi môže byť prihlásených niekoľko takýchto zosilňovačov naraz a získate tak ucelený ozvučovací multiroom systém. V streamovacej aplikácii potom vidíte všetky zosilňovače naraz. A volíte si čo a kam má streamovať.

 • V multiroom použití je možné fungovať v režime SOLO (rôzna hudba do rôznych zariadení) alebo MULTI (vybrané zariadenia sú vzájomne obsahovo synchronizované)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet kanálov 2
Výkon na kanál 50 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií BS Acoustic WA250 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené