Candy BCBF 192 F


Výška: 193.7 cm, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Celkový čistý objem: 281 L, No Frost (mraznička): Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F,


Cena 649,00 €

12,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Candy BCBF 192 F v bielej farbe disponuje beznámrazovou technológiou No Frost. Objem chladiacej časti je 225 litrov a mraziaca časť má 56 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 3 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu dosahuje 11 hodín. Chladiaca časť s funkciou Super Chladenie je vybavená 3 sklenenými policami, 4 priehradkami vo dverách chladničky, zásuvkou Crisper na skladovanie ovocia a zeleniny a Chiller zásuvkou. Nachádza sa tu aj držiak na fľaše a vajíčka. Celý priestor sprehľadňuje LED podsvietenie. V mrazničke sa nachádzajú 3 priehľadné plastové zásuvky. Hlučnosť pri chladení je 41 dB.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 56 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky. Vďaka tomu vždy uvidíte obsah vašej mrazničky. Za 24 hodín dokáže zmraziť 3 kg potravín. V prípade výpadku elektrického prúdu uchová potraviny v chlade 11 hodín. 

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 225 litrov. Výbavu tvoria 3 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, zásuvka Crisper pre ovocie a zeleninu, zásuvka Chiller, držiak na vajíčka a fľaše (pre 4 fľaše). Crisper zásuvka udržuje najvyššiu vlhkosť, preto je vhodná pre skladovanie čerstvých šalátov, ovocia, zeleniny a podobne. Zásuvka Chiller s teplotou okolo nuly je vhodná pre uskladnenie syrov, salámy alebo šunky.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť s jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému stropnému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Chladnička je vybavená elektrickým ovládaním s podsvieteným panelom, na ktorom si viete zvoliť intentizu chladenia.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 193.7 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 281 L
No Frost (mraznička) Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy BCBF 192 F

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené