Candy

Práčky Candy Práčky Candy

Prvá talianska práčka Candy bola zostrojená v roku 1945. Aj vďaka tejto dlhej histórii dajú práčky Candy zákazníkom presne to, čo od nich vyžadujú na poli technológií, ale aj konštrukcie. V portfóliu práčok tak nájdete ako štandardné, tak aj slim a ultra slim modely. Práčka Aquamatic je dokonca tou najmenšou automatickou práčkou na trhu s kapacitou bielizne až do 4 kg. Inteligentné práčky Candy držia krok s dobou aj na poli technológií a sú tak vybavené konektivitou a kompatibilitou s aplikáciou hOn alebo simply-Fi v závislosti od modelu. Konektivita umožní užívateľom prístup k tipom a trikom, návodom na použitie, štatistkám o čerpaní energie či funkcii Snap & Wash, ktorá podľa fotky bielizne navrhne ten najvhodnejší prací cyklus. Práčky so sušičkou Candy navyše používateľom ponúknu kombináciu dvoch spotrebičov dohromady a ušetria miesto v domácnosti.

Sušičky bielizne Candy Sušičky bielizne Candy

Sušičky bielizne Candy sú jedným z najpraktickejších pomocníkov v domácnosti. Vašu bielizeň už nebudete musieť zdĺhavo sušiť na sušiakoch. Sušičky Candy sú rovnako ako práčky v mnohých prípadoch vybavené konektivitou, ktorá umožňuje ich ovládanie vykonávať úplne vzdialene. Sušičky sú tiež dostupné v štandardnom, ale aj úzkom prevedení s hĺbkou iba 46,5 cm. U sušičiek sa tak nemusíte báť ako zbytočného plytvania miestom, tak ani neefektívnej spotreby energie, sušičky bielizne Candy dosahujú až na energetickú triedu A+++. Vďaka praktickej nádobe Easy Case nebudete plytvať ani odparenou vodou, ktorú môžete použiť napríklad na zalievanie či žehlenie. Vybrané sušičky Candy potešia užívateľa aj setom až 7 rýchlych programov do 90 minút či programom Woolmark Apparel Care, ktorý sa šetrne postará o vlnenú bielizeň.

Chladničky Candy Chladničky Candy

Chladničky Candy sú užívateľom dostupné ako v monoklimatickom tak aj kombinovanom prevedení. Novinkou medzi chladničkami sú kombinované chladničky Candy Fresco. Tie zaujmú hneď niekoľkými benefitmi, akými je napríklad technológia Total No Frost Circle+, vďaka ktorej je zaručené rovnomerné prúdenie vzduchu, a teda aj homogénna teplota a vlhkosť na každej polici a v každom rohu vašej chladničky. Užívateľa poteší aj svojim XXL priestorom s až 100 možnosťami jeho usporiadania vďaka flexibilným policiam a priehradkám. Unikátnym prvkom chladničiek Candy Fresco je aj ich invertorový kompresor pre tichý a úsporný chod, možnosť zmeny smeru otvárania dverí či šírka 70 cm pri 193 cm vysokej vstavanej chladničke. V portfóliu značky Candy nájdete ako šuflíkové, truhlicové aj naozaj malé mrazničky, tak aj jednozónové či dvojzónové vinotéky DiVino.

Umývačky riadu Candy Umývačky riadu Candy

Umývačky riadu Candy sú dostupné nielen vo voľne stojacom, ale aj vo vstavanom prevedení. U vstavaných umývačiek Candy si môžete vyberať ako z čiastočne vstavaných s panelom, tak aj z plne vstavaných. Čo sa šírky týka, môžete si vyberať zo štandardných 60cm, ale aj 45cm úzkych umývačiek. Do najväčších umývačiek Candy sa zmestí až 16 súprav riadu. Vybrané umývačky riadu Candy sú vybavené nielen vysokou kapacitou, ale aj inteligentými funkciami ako je funkcia Smart Door, ktorá na konci cyklu automaticky otvorí dvierka umývačky riadu pre lepšie dosušenie riadu. Zaujímavou funkciou je aj funkcia Add Dish, ktorá umožní užívateľovi pridať do umývačky riadu aj po zapnutí cyklu či výbava Aquastop proti úniku vody. Inteligentné umývačky Candy s konektivitou môžete navyše ovládať úplne vzdialene, využívať inteligentné tipy z aplikácie alebo si aj nechať poradiť, ako riad poskladať pre lepšiu efektivitu umytia.

Vstavané rúry Candy a varné dosky Candy Vstavané rúry Candy a varné dosky Candy

Vstavané rúry Candy sú dostupné ako v klasickom objeme 70 litrov, tak aj v maxi objeme o 80 litroch. Vybrané rúry Candy sú navyše vybavené programami ako pečenie s pravým horúcim vzduchom či čistenie pomocou pary Aquactiva. Vyššie modely rúr sú vybavené technológiou Soft Close pre pomalé dovieranie dvierok či push&pull gombíkmi. Užívateľa potešia aj vybrané inteligentné rúry s konektivitou cez Wi-Fi a Bluetooth, ktoré je možné ovládať úplne vzdialene. Varné dosky Candy nájdete ako v indukčnom, tak aj sklokeramickom a plynovom prevedení. Vybrané varné dosky Candy sú vybavené zaujímavými vychytávkami ako je funkcia Keep Warm na udržanie stabilnej teploty jedla, Booster pre rýchle zvýšenie výkonu varnej zóny či Flexi zónou prepájajúcou dve zóny do jednej. Plynové varné dosky obvykle disponujú dvojitým wok horákom, elektrickým zapaľovaním v horáku či odolnými liatinovými podperami.

TRIO a sporáky Candy TRIO a sporáky Candy

TRIO Candy je kombináciou troch spotrebičov v jednom – varnej dosky, rúry a umývačky riadu. Užívateľom tak poskytne komfort troch rozdielnych spotrebičov bez potreby miesta pre každý z nich. Užívateľ môže pri varných doskách voliť z variant sklokeramiky a plynu, umývačka ponúkne niekoľko praktických umývacích programov a pri rúre je navyše k dispozícii dokonca gril s otočným ražňom. Jednoduché ovládanie rúry sa vykonáva cez klasické gombíky. Sporáky Candy sú dostupné v extra veľkom prevedení 90 cm, objemom rúry 96 litrov a 5 plynovými horákmi. Zapaľovanie horákov sa rovnako ako pri klasických plynových varných doskách vykonáva elektricky cez ovládací gombík. Rúra ponúka až 8 programov pečenia vrátane pravého horúceho vzduchu, navyše je aj napriek svojej veľkosti perfektne vnútorne osvetlená, takže vám nič pri pečení neutečie.

Energetická trieda A Energetická trieda A

Vďaka inovatívnym technológiám ponúka Candy širokú škálu spotrebičov, ktoré vám pomôžu ušetriť energiu, čas a peniaze bez akéhokoľvek kompromisu v kvalite a výkone. Napríklad práčky a práčky so sušičkou energetickej triedy A dokážu znížiť spotrebu najmenej o 51 % a odľahčia tak nielen energiám a vašej peňaženke, ale aj samotnému životnému prostrediu. Práčky Candy RapidÓ sú jeden z príkladov, kedy kombinácia invertorového motora prináša nielen skvelý výkon, ale aj skutočne nízku energetickú spotrebu v triede A.

 

Total No Frost Circle + Total No Frost Circle +

Vďaka technológii Total No Frost Circle+ je zaručené rovnomerné prúdenie vzduchu, a teda aj homogénna teplota a vlhkosť na každej polici a v každom rohu vašej chladničky. Technológia tiež zabraňuje tvorbe námrazy a ľadu vo vnútri mrazničky a znižuje množenie plesní a baktérií až o 94 % *.


* Výsledky testov vydané nezávislým externým technickým laboratóriom porovnávajúcim chladničku Haier Group CFE735CSJ s technológiou Total No Frost s chladničkou skupiny Haier CCBS6182 WH/2 s technológiou statického chladenia.

 

9 Rapid programov 9 Rapid programov

Práčky RapidÓ ponúkajú kompletnú sadu rýchlych pracích programov na trhu, kedy ich celkom 9 vyperie bielizeň za menej ako 1 hodinu. V rozmedzí od 14 do 59 minút prania nájdete špeciálny program pre veľmi zašpinené oblečenie pri 60°C, pri teplote 40°C denné pranie, farebnú bielizeň a bavlnu, na 30°C športové oblečenie a jemnú bielizeň alebo eco krátke varianty pre menej zašpinené kusy. Speed-Drive Motor navyše zaistí až o 50% účinnejšie pranie pri rýchlych cykloch. V sušičke RapidÓ nájdete rýchlych programov celkom sedem.

 

Candy Essenza Candy Essenza

Vstavané spotrebiče radu Candy Essenza sú určené ozajstným milovníkom varenia, ktorí od svojej kuchyne očakávajú nielen moderný a nadčasový dizajn, ale aj vysokú funkčnosť a inteligenciu. Multifunkčné rúry Candy Essenza disponujú pripojením cez Wi-Fi s možnosťou ovládania na diaľku za pomoci mobilnej aplikácie. Navyše sú vybrané modely rúr vybavené maxi objemom, pravým horúcim vzduchom, pomalým dovieraním dvierok Soft Close či čistením pomocou pary. V rade nájdete aj kompaktné rúry či varné dosky.

 

5 rokov záruka 5 rokov záruka

K vybraným produktom Candy môžete získať 5 rokov záruku na celý spotrebič zadarmo. Pre získanie záruky je nutné si spotrebič zaregistrovať na stránkach www.registracia-zaruka.sk, pripojiť fotografiu faktúry a súhlasiť s podmienkami akcie, ktoré tam nájdete tiež. Registrácia musí byť vykonaná do 14 dní od dátumu zakúpenia spotrebiča.

 

11 rokov na invertorový motor a kompresor 11 rokov na invertorový motor a kompresor

K vybraným produktom Candy môžete získať 11 rokov záruku na invertorový motor alebo kompresor zadarmo. Pre získanie záruky je nutné si spotrebič zaregistrovať na stránkach www.registracia-zaruka.sk, pripojiť fotografiu faktúry a súhlasiť s podmienkami akcie, ktoré tam nájdete tiež. Registrácia musí byť vykonaná do 14 dní od dátumu zakúpenia spotrebiča.

 

Eco Cashback až 40 € Eco Cashback až 40 €

U vybraných produktov Candy môžete získať Eco CashBack až 40 € späť. Na uplatnenie akcie je nutné spotrebič zaregistrovať na stránkach www.bonuscandy.sk, pripojiť fotografiu faktúry a súhlasiť s podmienkami akcie, ktoré tam nájdete tiež. Registrácia musí byť vykonaná do 14 dní od dátumu zakúpenia spotrebiča.

 

Tablety zadarmo Tablety zadarmo

Po zakúpení vybranej umývačky Candy môžete získať darček k nákupu v podobe tabliet do umývačky na 1 rok zadarmo (pri umývaní 2-3x týždenne). Na uplatnenie akcie je nutné spotrebič zaregistrovať na stránkach www.bonuscandy.sk, pripojiť fotografiu faktúry a súhlasiť s podmienkami akcie, ktoré tam nájdete tiež. Registrácia musí byť vykonaná do 14 dní od dátumu zakúpenia spotrebiča.