Candy BCTD H7A1TE-S


Vstavaná sušička bielizne, Energetická trieda A+, Kapacita 7 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Hĺbka: 46,5 cm. Viac info


NAY Extra cena 674,99 €

Noví aj starí členovia NAY Extra klubu získajú na tento produkt okamžitú zľavu 75,00 €.

Cena 749,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 75,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná sušička Candy BCTD H7A1TE-S v bielej farbe vysuší až 7 kg bielizne a na výber budete mať až z 15 základných programov. Sušičky Pro sú vybavené radou rýchlych cyklov, vďaka ktorým vašu bielizeň vysuší za menej ako 90 minút. Vybavená je programom Woolmark, KG Detector, odloženým štartom (do 24 h) a odnimateľnou nádobou EasyCase, ktorá zhromažďuje vodu počas cyklu. S aplikáciou Candy Simly Fi získate kopec ďalších prídavných cyklov, možnosť ovládať sušičku pomocou mobilu či si ukladať obľúbené programy. Sušičku so smartfónom prepojíte prostredníctvom Wifi + Bluetooth. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 67 dB.

 

 

 

Praktický pomocník 

Sušička Candy BCTD H7A1TE-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Sušičky Candy vám ušetria denne mnoho času. Sú navrhnuté s rýchlimy a efektívnymi cyklami pre úsporu času. Vy si tak budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 7 kg bielizne

  • 15 programov základných (z toho 7 krátkych cyklov do 90 min) + Wifi programy: Eco Bavlna, Biele, Džínsy, Tmavé a Farebné, Syntetika, Košele, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Denná Perfect 59 min, Denné 45 min, Úsporný 30 min, Osvieženie, Relax - uvoľnenie vlákien a pokrčenia za 12 min, Šport Plus, malá náplň, Wifi
  • Funkcia: Memo - uloženie obľúbeného programu do pamäte, Časované sušenie, Senzorové sušenie, Odložený štart až 24 hod, Super Easy Iron - Ochrana proti pokrčeniu pre ľahké žehlenie, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtroch, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu
  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehlenie
  • Časované sušenie: 60 - 220 min, Ochladzovanie na konci cyklu

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Sušička obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

 

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Easy Case je integrovaná do dverí sušičky. Jej inovovaný kompaktný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 litrov nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Odložený štart

S praktickou funkciou odložený štart bude bielizeň pripravená, kedy si vy rozkážete. Táto funkcia umožňuje naprogramovať začiatok sušiaceho cyklu s maximálnym oneskorením 23 hodín.

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi + Bluetooth so smartfónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Candy Simply-Fi so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov.

  • Spustenie programu na diaľku - sušičku je možné ovládať odkiaľkoľvek. Pokiaľ ste doma, umožňuje zadať hlasový príkaz prostredníctvom niektorého z digitálnych asistentov.
  • Tipy a odporúčania
  • Ďalšie inteligentné cykly - umožňuje prístup k ďalším cyklom prostredníctvom WiFi.
  • Hlasový asistent -  kompatibilita aj s hlasovými aplikáciami Amazon Alexa alebo Google Assistant, ktoré ponúkajú možnosť ovládania inteligentnej práčky hlasom. Stačí si rozkázať. (podpora v anglickom jazyku).
  • Podpora a informácie k údržbe sušičky
  • Štatistiky výkonu a účinnosti sušenia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 46.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energ.účinnosti A+
Trieda účin.sušenia B
Systém sušenia Tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Candy BCTD H7A1TE-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami